گرمسار اواخر اسفند ماه میزبان مسابقات فوتسال استان | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

گرمسار اواخر اسفند ماه میزبان مسابقات فوتسال استان

انتشار: چهارشنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۳۹:۵۵ |
کد خبر: 20599 |
بازدید: 57 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارورامین: رئیس اداره ورزش و جوانان گرمسار گفت:سالن شهید باهنر گرمسار اواخر سال جاری میزبان مسابقات فوتسال استان در دو رده سنی خواهند بود.

به گزارش خبرنگار ما – ابوذر چنگیزی؛ رئیس اداره ورزش و جوانان گرمسار گفت: شهرستان گرمسار در تاریخ ۱۶ و ۱۸ اسفند میزبان مسابقات فوتسال رده سنی نونهالان قهرمانی استان خواهد بود و این مسابقات با حضور شهرستان های مختلف استان و ۵ تیم برتر به مدت دو روز در گرمسار و سالن شهید باهنر برگزار می شود.

چنگیزی در ادامه گفت: در رده نونهالان شهرستان گرمسار نیز یک نماینده دارد و تیم ستارگان برتر با تیم های دیگر شهرستان های رقابت می کنند .

رئیس اداره ورزش و جوانان گرمسار در ادامه افزود: مسابقات فوتسال قهرمانی استان نیز دررده سنی نوجوانان نیز در تاریخ ۲۴ و ۲۵ اسفند ماه به میزبانی گرمسار با شرکت شش تیم از شهرستان های مختلف استان برگزار خواهد شد .

وی در ادامه از برنامه ریزی برای حضور تیم های فوتسال در مسابقات کشوری خبرداد و اظهار داشت: باید تیم های فوتسال را به لحاظ مالی قدرتمند نماییم و وزارت ورزش و جوانان نیزحمایت قاطع خواهد نمود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>