اعزام ۸۰ مددجوی کمیته امداد قرچک به مشهد مقدس | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

اعزام ۸۰ مددجوی کمیته امداد قرچک به مشهد مقدس

انتشار: چهارشنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۳۹:۴۱ |
کد خبر: 20598 |
بازدید: 49 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) قرچک از اعزام ۸۰ مددجوی تحت پوشش این کمیته به مشهد مقدس خبردادند.

به گزارش خبرنگار ما – محمدرضا غضنفری مدیر کمیته امداد قرچک اظهار داشت: کمیته امداد قرچک ۸۰ نفر ازسرپرستان و بچه های بی سرپرست را  که به لحاظ مالی توانایی سفر به مشهد مقدس را ندارند و تا کنون  نیزبه مشهد مقدس مشرف نشده اند به مشهد مقدس اعزام  کرد.

وی گفت: این تعداد مددجوی شهرستان به مدت سه روز و با حمایت خیران در بارگاه ملکوتی حضرت ثامن‌ الحجج حضرت علی ‎ابن موسی ‌الرضا(ع) حضور خواهند داشت.

غضنفری اعزام مددجویان به اماکن مقدس و زیارتی را از مهم ترین برنامه ها و رویکرد کمیته امداد در مسائل فرهنگی دانست و گفت: اردوهای فرهنگی، آموزش و زیارتی با هدف تقویت و ارتقای روز افزون سطح معنوی، تحکیم بنیان خانواده، ایجاد نشاط معنوی و تقویت روحیه خودباوری مددجویان برگزار می‌شود.

وی افزود:  تمامی این افراد برای نخستین بار است که به این سفر های زیارتی اعزامی می شوند و در این اردو ها از دوره های آموزشی سبک زندگی دینی بهره مند می شوند.

مدیر کمیته امداد قرچک تصریح کرد: مددجویان نیازمندی که تاکنون به اماکن زیارتی مشرف نشده‌اند، در قالب این طرح شناسایی و ساماندهی می‌شوند تا با یاری خیران امکان سفر آن‌ها به عتبات عالیات، مشهد و سایر اماکن زیارتی فراهم شود.

وی در پایان با بیان اینکه برگزاری اردوهای فرهنگی، آموزشی و زیارتی نقش مؤثری بر توانمندسازی مددجویان  دارد، خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این اردوها برای مددجویان تقویت و ارتقای باورهای دینی و روحیه خودباوری و ترویج سبک زندگی اسلامی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>