لازمه تسریع اجرا برنامه‌های شهری فرون‌آباد همراهی اداره راه است | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

لازمه تسریع اجرا برنامه‌های شهری فرون‌آباد همراهی اداره راه است

انتشار: چهارشنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۳۹:۰۲ |
کد خبر: 20595 |
بازدید: 82 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: به منظور ساماندهی فضاهای شهری، بهبود عملکرد سرانه‌های شهری و اسناد ملکی شهروندان جلسه هم اندیشی با حضور سلطانی رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان پاکدشت، مهندس کوروش میرزایی شهردار، سیداصغر میرقاسمی رئیس، ابراهیم سیری نایب رئیس و جلیل سیری عضو هیئت رئیسه شورای شهر فرون آباد تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار ما – در ابتدای این جلسه کوروش میرزایی شهردار فرون آباد اظهارداشت:  نقش اداره راه و شهرسازی در توسعه شهرها و ایجاد تسهیلات لازم برای آسایش و آرامش مردم بسیار مهم است و ایجاد تعاملات فی‌مابین قطعاً در حل و فصل مشکلات شهری نقش بسزایی خواهد داشت.

پا۰

وی خطاب به رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان پاکدشت گفت: همه با یک هدف در حال فعالیت هستیم که ان شاءالله با تعاملات و همراهی‌های فی‌مابین بتوانیم به اهدافی که مدنظر هر دو مجموعه می باشد برسیم و نتیجه و ماحصل آن عاید مردم شود.

پا۰۰

شهردار فرون آباد در پایان اظهار امیدواری کرد: امیدواریم با حمایت و همراهی مجموعه اداره راه و شهرسازی شهرستان پاکدشت در مسیر اجرای برنامه‌ها و طرح‌های شهری با سرعت بیشتری حرکت کنیم و به هدفی که مورد انتظار مردم عزیز شهر فرون آباد است در کمترین زمان ممکن برسیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>