اتمام عملیات بهسازی و تعویض جداول رفیوژ وسط و کناری بلوار شهدای شهر فرون آباد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

اتمام عملیات بهسازی و تعویض جداول رفیوژ وسط و کناری بلوار شهدای شهر فرون آباد

انتشار: سه شنبه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۲۷:۲۲ |
کد خبر: 20577 |
بازدید: 60 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: شهردار فرون آباد از  اتمام عملیات بهسازی و تعویض جداول رفیوژ وسط و کناری بلوار شهدای شهر خبرداد.

به گزارش خبرنگار ما – کوروش میرزایی در این خصوص افزود: با توجه به ضرورت ساماندهی و بهسازی فضای شهری و به منظور زیباسازی هر چه بیشتر فضاهای شهری و با عنایت به فرسودگی جداول، عملیات بهسازی و تعویض جداول رفیوژ وسط و کناری بلوار شهدای شهر صورت پذیرفت.

وی با تاکید بر اینکه بلوار شهدای شهر یکی از مسیرهای اصلی و پرتردد شهر بوده که برای حفظ زیبایی آن نسبت به اصلاح و ترمیم و بازسازی جداول کناری و رفیوژ وسط آن اقدام گردید، خاطرنشان ساخت: سایر معابر و مسیرهای اصلی و پرتردد شهر با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته و براساس اولویت در برنامه های کاری شهرداری قرار دارد.

وی با اشاره به حمایت های همه جانبه ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر از مجموعه مدیریت شهری، بیان داشت: طبق برنامه ریزی مدون و طی بازده زمانی کوتاه کار اصلاح و ترمیم جداول فرسوده شهر صورت می پذیرد.

شهردار فرون آباد در پایان گفت: جهت اجرای این طرح به طول ۱۶۰۸ متر نهر۵۰ و به طول ۱۴۸۵ متر نهر ۶۰ پس از عملیات شیار زنی و تخریب آسفالت، برچیدن جداول، تخریب بتن و پی کنی جدول گذاری و بهسازی گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>