نخستین جسله ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان ورامین ویژه نوروز ۹۷ برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

نخستین جسله ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان ورامین ویژه نوروز ۹۷ برگزار شد

انتشار: دوشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۸:۰۰ |
کد خبر: 20564 |
بازدید: 51 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: نخستین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان ورامین ویژه نوروز ۹۷ با حضور معاون امور عمرانی و جانشین ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان ورامین وجمعی از مسئولین کمیته ها و اعضای ستاد شهرستان در محل سالن کنفراس فرمانداری ورامین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – در این جلسه که روز دوشنبه با ریاست رضا کارخانه معاون امور عمرانی فرمانداری و مسئولان کارگروه های ده گانه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان ورامین برگزار شد ، مسائل مربوط به آماده سازی شهرستان به منظور پذیرایی از مسافران نوروزی مورد بررسی قرار گرفت.

معاون امور عمرانی فرمانداری ورامین در این جلسه گفت : مسافران نوروزی ، سفیران فرهنگی جامعه هستند که با حضور در شهرستان می توانند ظرفیت ها و قابلیت های موجود در منطقه را اطلاع رسانی کنند.

رضا کارخانه افزود : هدف از تشکیل ستاد اجرایی خدمات سفر هماهنگی بین دستگاههای خدمات رسان برای استقبال بهتر از مهمانان نوروزی است.

وی با تأکید بر تعامل و همکاری بین کلیه اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر  شهرستان گفت:ورامین از ظرفیت های بالقوه گردشگری ، آثار تاریخی ، صنایع دستی و اکوتوریسم برخوردار است که می توان با معرفی این ظرفیت ها ، تعداد بسیاری از گردشگران را در ایام عید نوروز پذیرا بود.

وی تصریح کرد: رؤسای کمیته های ده گانه باید با بررسی وضعیت ستاد در سال گذشته ، به رفع موانع خدمت رسانی پرداخته و بهترین شرایط را برای پذیرایی از مسافران نوروزی فراهم کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>