افزایش دامنه همکاری آموزش و پرورش با اداره کتابخانه های عمومی | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

افزایش دامنه همکاری آموزش و پرورش با اداره کتابخانه های عمومی

انتشار: دوشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۶:۴۲ |
کد خبر: 20561 |
بازدید: 64 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان پردیس به ریاست مرتضی حیدری فرماندار شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – حاضرین در این جلسه ضمن بررسی عملکرد اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در حوزه های مالی، عمرانی و توسعه کتابخوانی، پیرامون برنامه های سال آتی در حوزه های افزایش عضو کتابخانه ها، ترویج فرهنگ کتابخوانی و مرمت و نوسازی ابنیه و تجهیزات کتابخانه ها به تبادل نظر پرداختند و بر اهمیت افزایش همکاری و تعامل ادارات آموزش و پرورش و کتابخانه های عمومی برای ترویج کتاب و کتابخوانی تاکید کردند.

برگزاری دوره های آموزشی از جمله مولودی خوانی و شاهنامه خوانی، معرفی کتابخانه های شهرستان از طریق وسایل حمل و نقل عمومی، انعقاد تفاهم نامه اداره کتابخانه ها با اداره بهزیستی برای راه اندازی کتابخانه در کمپ های ترک اعتیاد ومراکز نگهداری از کودکان بی سرپرست و تشکیل انجمن کتابخوانی در مدارس از جمله موارد مطرح شده در این جلسه بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>