استقبال خوب از برگزاری آزمون شفاهی قرآن در شهرستان پاکدشت | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

استقبال خوب از برگزاری آزمون شفاهی قرآن در شهرستان پاکدشت

انتشار: دوشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۶:۲۳ |
کد خبر: 20560 |
بازدید: 58 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت- ابتکارورامین: با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره اوقاف و امور خیریه و با نظارت و هماهنگی معاونت قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش شفاهی آزمون سراسری قرآن با حضور بیش از ۴٠٠نفر و بمدت ۶روز از شنبه تا ۵شنبه ١٢الی ١٧ اسفند ماه جاری در آستان مقدس امام زاده حسن(ع) واقع در شهرک یبر برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ما – این آزمون در دو بخش کتبی و شفاهی در دو مرحله در حال برگزار ی است که به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود و هدف از برگزاری این آزمون ترویج فرهنگ قرآن و عترت در بین جوانان عزیز ایران اسلامی می باشد که با توجه به سبقه و علاقه ی مردم خدادوست به مفاهیم اعتقادی همواره مورد توجه خاصی قرار داشته است.

همچنین خاطر نشان می شود ،این رقابت معنوی در رده های  بزرگسالان ،جوانان و نوجوانان در بخشهای  حفظ کل یا جزء با حضور کارشناسان قرآنی در سطح استان تهران برگزار می شود که این نوع رقابت علاوه بر جذابیت برای شرکت کنندگان برای شهروندان نیز جذابیت داشته و مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.

خاطر نشان می شود نتایج این رقابت از طریق سامانه های اطلاع رسانی معاونت قرآنی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی  در اواخر این ماه اعلام خواهد شد و به برگزیدگان گواهی دوره تعلق می گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>