کوتاهی مسئولان و مدیران قابل گذشت نیست | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

کوتاهی مسئولان و مدیران قابل گذشت نیست

انتشار: یکشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۲۲:۰۶ |
کد خبر: 20546 |
بازدید: 62 views |
بدون دیدگاه


قر۱

قرچک – ابتکارورامین: امام جمعه قرچک گفت: از کوتاهی مسئولان و مدیران نمی توانیم چشم پوششی کرد و بنده هم وام داره مقام معظم رهبری هستم و وام دار کس دیگر نیستم و باج هم نخواهم داد.

به گزارش خبرنگار ما- هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان قرچک بعدازظهر امروز به ریاست مسعود مرسلپور فرماندار و با حضور امام جمعه، معاونین فرماندار، بخشدار و روسای ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزاری شد.

 

حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه قرچک در جلسه شورای اداری اظهار داشت: یکی از مهمترین وظایف یک مسئول و مدیر اسلامی خدمت به مردم است و به مقام و صندلی خود نباید تکه نکنیم که این پست ها از بین می رود.

 

وی گفت: با تمام کمبود ها و بودجه تلاش کنیم به مردم خدمت کنیم تا رضایت آنان جلب شود و مدیران سختکوش در مسیر درست حرکت می کنند.

 

اسماعیلی بیان کرد: ما جز برای خدا و مردم کار نمی کنیم و اگر انتقاد می شود باید پاسخگو مردم باشیم و مطالبا ت مردم بر برآورده نمایم.

 

وی افزود: از حق باید دفاع کرد،مردم اگر انتقاد می شود باید ضعف ها را بپذیریم و برای رضایی خدا در جامعه خدمت کنیم و امروز وظیفه همه ما این است که به کشور، فرهنگ، دین، آیین، انقلاب، تاریخ و نسل‌های آینده خدمت کنیم.

 

امام جمعه قرچک تاکید کرد: افراد، گروه و احزاب به درد ما نمی خورد و نباید قربانی افکار و دیدگاه که دشمنان ما برنامه ریزی کرده اند بخوریم، به فکر ادای دین به مملکت و مردم باشیم.

قر

وی با اشاره به اینکه در تمامی شرایط بایستی به رشد و بالندگی پیشرفت فکر کرد بیان کرد:در هر شرایط که باشیم بایستی به موضوع پیشرفت نگاه ویژه داشته باشیم.

 

اسماعیلی گفت: جمعه ها  نماز عبادی و سیاسی برگزار می شود نه نماز جماععت و باید سخن مردم و دفاع از حق آنان گفته شود  و مطالبات آنان برآورده گردد، مردم نسبت به شرایط و مشکلات معشتی گلایه دارند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: از کوتاهی مسئولان و مدیران نمی توانیم چشم پوششی کرد و بنده هم وام داره مقام معظم رهبری هستم و وام دار کس دیگر نیستم و باج هم نخواهم داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>