آماده باش دستگاه های خدمات رسان و ترافیکی در نوروز۹۷ | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

آماده باش دستگاه های خدمات رسان و ترافیکی در نوروز۹۷

انتشار: یکشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۲۱:۰۷ |
کد خبر: 20542 |
بازدید: 59 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار- ابتکارورامین: فرماندارگرمسارگفت: با توجه به تعطیلی روز های پایانی سال پیش بینی می شود سفرهای نوروزی امسال چند روز زودتر از سر گرفته شود و این بحث نیازمند آمادگی بیش تر دستگاه های خدمات رسان در بخش های اسکان و ترافیکی است.

به گزارش خبرنگار ما- داریوش طاهری؛ فرماندار گرمسار گفت: بسیاری از گره های ترافیکی در سطح  درون وبرون شهری گرمسار تا اواخر اسفند ماه رفع شود تا مشکلات ترافیکی در بخش جاده ای و درون شهری کاهش یابد .

 فرماندار گرمسار استفاده بیش تز از علائم هشدار دهنده و راهنمایی و رانندگی را در روز های پایانی سال را خواستار شد و گفت: باید با استفاده بهتر از علائم راهنمایی و رانندگی  هشدار ترافیکی را رقم بزنیم تا حوادث و فرهنگ ترافیکی بهبود یابد .

 طاهری ادامه داد: تعریض منطقه سردره گرمسار که در سال های گذشته در مسیر پر تردد  تهران – مشهد درصورت حادثه ای ترافیک های سنگین ایجاد می شد در حال مراحل پایانی است .

وی در ادامه گفت: اجرای طرح های عمرانی در روز های پایانی سال به نتیجه برسد و برای رفاه حال عمومی کاهش یابد که مردم از بازدید های  ایام پایانی سال استفاده ببرند .

 فرماندار گرمسار در ادامه افزود: تمام دستگاه های خدمات رسان در ایام نوروز در آماده باش هستند و شهرستان گرمسار آماده استقبال از مسافرین نوروزی هستند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>