برخورد جدی اتاق اصناف قرچک با عطاری های متخلف | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

برخورد جدی اتاق اصناف قرچک با عطاری های متخلف

انتشار: یکشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۲۰:۴۹ |
کد خبر: 20541 |
بازدید: 54 views |
بدون دیدگاه


قر۳

قرچک – ابتکارورامین: رئیس اتاق اصناف شهرستان قرچک از برخورد جدی بازرسان اتاق اصناف قرچک با فروش دارو های غیر مجاز در عطاری ها خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما- حمیدرضا تاجیک رئیس اتاق اصناف شهرستان قرچک در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: نظارت و بازرسی های اتاق اصناف  بر اساس مراجعات مردم و نیاز بازار و در زمان های خاص مانند ایام  اوج خرید  انجام می شود و ممکن است نظارت بر برخی صنوف در ماه های خاصی بیشتر شود.

 تاجیک گفت:  نظارت بر همه صنوف در طول سال انجام می شود اما با توجه به افزایش خرید مردم  در ایام پایانی سال  نیاز است بازرسان اتاق اصناف با سایر ارگان ها مانند اداره صنعت و معدن و شبکه بهداشت   همکاری بیشتری  در مورد گشت های  مشترک خواهند داشت.

 وی افزود: بر همین اساس با توجه به  مصوبه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرچک، اتاق اصناف در گشت مشترک با شبکه بهداشت  نسبت به بازرسی از عطاری های سطح شهرستان اقدام  کرد.

 رئیس اتاق اصناف قرچک تصریح کرد : با توجه به  حضور کارشناس  دارو شبکه بهداشت در این گشت برخی از واحدهای عطاری قرچک که اقدام به فروش داروهای غیر مجاز داشتند با دریافت اخطار موظف به جمع اوری دارو ها شدند و برخی از داروها و پودر های غیر مجاز نیز توسط بازرسان جمع اوری شد.

 وی گفت: عطاری ها نباید داروهای  که با نسخه پزشک در داروخانه ها عرضه می شود را در عطاری به فروش برسانند  و همچنین فروش هرگونه داری پودر های بدنسازی نیز ممنوع است

 تاجیک در پایان خاطرنشان کرد: در این گشت مشترک تعداد زیادی قرص  و داروهای جنسی ، بدنسازی و غیر مجاز جمع اوری و به برخی از واحدها اخطار داده شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>