توزیع اقلام اساسی در روز های پایانی سال در گرمسار | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

توزیع اقلام اساسی در روز های پایانی سال در گرمسار

انتشار: شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۱:۳۷ |
کد خبر: 20525 |
بازدید: 81 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارورامین: فرماندار گرمسار گفت: در روز های پایانی سال برنامه ریزی ویژه ای برای توزیع اقلام اساسی در بخش های میوه و برنج در نظر گرفته شده است .

به گزارش خبرنگار ما – داریوش طاهری؛ فرماندار گرمسار گفت: در روزهای پایانی سال بیش از ۴۸ تن برنج دولتی با قیمت مصوب دولتی توزیع خواهد شد تا بازار این محصول پر مصرف در کنار تقاضا دارای قیمت منطقی باشد .

طاهری افزود: در سال گذشته نیز با اجرای این طرح در طول روز های پایانی سال بیش از ۱۰۹ تن برنج میان مردم با قیمت مصوب توزیع شده است .

فرماندار گرمسار از تشدید بازرسی هم در بخش های قیمت محصولات و بهداشتی خبرداد و اظهار داشت: با متخلفین روز های پایانی سال در جهت برهم زدن امنیت اقتصادی در بازار گرمسار بر برخورد قاطع می شود .

وی در ادامه از توزیع میوه شب عید با قیمت دولتی در بازار های میوه و تره بارو صنوف شهر گرمسار و ایوان کی اشاره کردو گفت: بیش از ۳۰ تن سیب و ۷۰ تن پر تغال برای روز های انتهای سال توزیع خواهد شد .

فرماندار گرمسار افزود: جهاد کشاورزی نقش ویژه‌ای در حوزه تنظیم بازار دارد و با همکاری تولیدکنندگان و تعاونی‌های روستایی اقدامات مؤثری را برای توزیع کالاهای موردنیاز مردم باقیمت مناسب انجام می‌دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>