اختتامیه سومین نمایشگاه محصولات تولیدی بانوان کارآفرین در قرچک برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

اختتامیه سومین نمایشگاه محصولات تولیدی بانوان کارآفرین در قرچک برگزار شد

انتشار: شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۱:۲۵ |
کد خبر: 20524 |
بازدید: 63 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: سومین نمایشگاه و فروشگاه محصولات تولیدی بانوان کارآفرین شهرستان قرچک در محل دائمی نمایشگاه های این شهرستان به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار ما – اختتامیه سومین نمایشگاه (مهر ثمین) ویژه فروش محصولات بانوان کارآفرین و دستاوردهای دختران شهرستان قرچک با حضور مسئولان در محل نمایشگاه های دائمی شهرستان قرچک برگزار شد.

منیره لطیفی مهر مسئول اموربانوان و خانواده فرمانداری قرچک در مراسم اظهار داشت: هدف این نمایشگاه معرفی دستاوردهای بانوان بود و استفاده از توانمندی بانوان موجب رشد و توسعه بیش از پیش کشور است و  برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی فرصت مناسبی برای معرفی توانمندی کارآفرینان و بانوان هنرمند شهرستان می‌باشد.

وی گفت: تمام هدف ما این است که بتوانیم جایگاه بانوان را به مرحله رشد و شکوفایی برسانیم و نقش زنان را در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را به همگان نشان دهیم چرا که حمایت از تولیدات داخلی و اشتغال موضوعی است که براساس فرمایشات مقام معظم رهبری باید مورد توجه واقع شود.

 قر۲

لطیفی مهر افزود: اقتصاد مقاومتی در این نمایشگاه تبلور کامل و جامع داشت و حضور بانوان کارآفرین در این نمایشگاه الگویی برای دیگر بانوان شهرستان برای ورود به عرصه اقتصاد مقاومتی است.

وی با اشاره به  دولت یازدهم و دوازدهم، بیان کرد: برنامه های جامعی در خصوص ساماندهی فعالیت اقتصادی بانوان کارآفرین انجام شده که اگر این طرح ها به درستی اجرا شود ، فروش محصولات بانوان به صورت گسترده انجام می شود.

 قر۱

مسئول اموربانوان و خانواده فرمانداری قرچک تاکید کرد: واقعیت امروز دنیا این است که زنان به عنون ظرفیت بالقوه در توسعه اقتصادی کشورها محسوب می شوند و نقش آفرینی پررنگی دارند، حوزه اقتصاد دنیای امروز از زن و مرد به عنوان نیروی انسانی یاد می کند که استفاده صحیح از این سرمایه اجتماعی می تواند به توسعه اقتصادی کشور منجر شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به‌عنوان یک کارآفرین با یک تولیدکننده جدید، ‌وارد بازار شوند و کسب‌وکارشان را رونق بخشند و برای دیگران هم فرصت شغلی ایجاد کنند.

گفتنی است، در پایان مراسم از بانوان زحمت کش غرفه ها تجلیل به عمل آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>