کشف ۲۰ میلیاردی لوازم بهداشتی ساختمانی در پاکدشت | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

کشف ۲۰ میلیاردی لوازم بهداشتی ساختمانی در پاکدشت

انتشار: شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۰۰:۲۲ |
کد خبر: 20521 |
بازدید: 72 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: ویژه شرق استان تهران – فرمانده انتظامی استان از کشف محل دپوی لوازم بهداشتی ساختمانی قاچاق به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در پاکدشت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – سردار عبدالــرضا ناظــری گفت: در راستای تشدید مبارزه با قاچاق کالا، ماموران پلیس آگاهی موفق به کشف محل دپوی لوازم بهداشتی ساختمانی قاچاق در شهرستان پاکدشت شدند.

وی افزود: ماموران پس از چند روز کار اطلاعاتی و شناسایی محل در بازرسی از آن بیش از ۴۰۰ کارتن حاوی انواع توالت فرنگی، روشویی و شیرآلات برنجی قاچاق کشف کردند.

سردار ناظری با اشاره به اینکه مالک اموال مکشوفه بدون در نظر گرفتن تبعات منفی قاچاق کالا در اقتصاد و بازار کار کشور، برای چندمین بار مبادرت به تهیه این کالا ها که دارای بهترین نمونه های داخلی است کرده بود در ارائه مدارک گمرگی ناکام ماند، گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای قاچاق مکشوفه را ۲۰ میلیارد ریال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در پایان با اشاره به اینکه در این زمینه یک متهم دستگیر و راهی مراجع قضائی شد، خاطرنشان کرد: تلاش پلیس برای مبارزه با اخلالگران اقتصادی کماکان با قوت بیش از پیش ادامه دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>