شهر جدید قابلیت توسعه و استقرار سر ریز جمعیتی پایتخت | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

شهر جدید قابلیت توسعه و استقرار سر ریز جمعیتی پایتخت

انتشار: پنج شنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۲۰:۰۵ |
کد خبر: 20503 |
بازدید: 55 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارورامین: معاون وزیر مسکن و شهر سازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: شهر جدید ایوان کی در سال آینده متحول خواهد شد و این تحول باعث حضور سرمایه گزاران مختلف در شهر جدید هم به لحاظ اسکان و هم اقتصادی خواهدشد .

به گزارش خبرنگار ما – حبیب الله طاهرخانی؛ معاون وزیر مسکن و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اعلام این مطلب گفت: شهر جدید ایوان کی ظرفیت بالایی برای تراکم زدایی از شهر تهران هم در بخش جمعیتی و در حوزه های دیگر دارد و نزدیکی به استان تهران نیز فرصت و ظرفیت بسیار مناسبی است.

معاون وزیر مسکن و شهر سازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در ادامه از برگزاری همایش فرصت های سرمایه گزاری شهر جدید ایوان کی در خرداد ۹۷ خبردادو افزود: در این همایش به دنبال ترغیب بیشتر سرمایه گزاران برای حضوردرشهر جدید ایوان کی در بخش های مختلف و به ویژه اسکان هستیم .

طاهرخانی در ادامه افزود: مسائل مربوط به اسکان شهر جدید ایوان یک مرتفع شده است و به ویژه در بخش های ایجاد مدرسه، کلانتری و خدمات زیر بنایی و بهداشتی نیز پروژه ها اجرا و در دست اقدام است .

معاون وزیر مسکن و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در ادامه خبر از واگذاری۸۰ واحد دیگر واحد مسکونی در شهر جدید تا پایان سال خبردادو اظهار داشت: اگر روند احداث واحد های مسکونی در شهر جدید به این شکل ادامه پیدا کند آینده روشنی در بخش مسکن در این شهرخواهیم داشت.

نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی :شرکت اختصاصی شهر جدید سال ۹۷ مشغول به کار می شود

غلامرضا کاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی با اعلام یان مطلب افزود: شهر جدید ایوان کی به یک قطب مهم جمعیتی در چند کیلومتری پایتخت تبدیل خواهد شد و این شهر می تواند بسیاری از مشکلات را مرتفع نماید .

نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه از آغاز اجرای خط متروی تهران- پاکدشت- شریف آباد – ایوان کی و گرمسار در سال۹۷ خبردادو گفت: با توسعه حمل و نقلی سریع السعیر در منطقه می توانیم ایوان کی و شهر جدیدش را به یک ظرفیت مهم برسانیم .

کاتب افزود: مجلساز استقرار شهرهای جدید برای تراکم زدایی جمعیتی کلان شهر ها استقبال می کند و در این راستا درکنار وزارت مسکن وشهرسازی است .

فرماندار گرمسار: توسعه خدماتی رفاهی وز یر بنایی شهر جدید ایوان کی

داریوش طاهری؛ فرماندار گرمسار از تلاش برای استقرار امکانات زیربنایی و رفاهی در شهر جدید ایوان کی خبرداد و افزود: این توسعه خدمات می تواند مشکلات مردمی را در شهر جدید مرتفع و حل نماید .

فرماندار گرمسار در ادامه گفت:شهر جدید ایوان کی آینده رد خشانی از لحاظ توسعه برای استان سمنان وشهرستان گرمسار ترسیم خواهد نمود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>