ارسال ١۵٠ اثر موسیقی به دبیرخانه اولین جشنواره موسیقی شهرستان پیشوا | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

ارسال ١۵٠ اثر موسیقی به دبیرخانه اولین جشنواره موسیقی شهرستان پیشوا

انتشار: پنج شنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۰۳:۵۷ |
کد خبر: 20500 |
بازدید: 51 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: اولین جشنواره موسیقی شهرستان پیشوا با استقبال بی نظیری در منطقه روبرو شد. رئیس انجمن موسیقی شهرستان پیشوا در جلسه ای که به منظور هماهنگی های پایانی دبیرخانه جشنواره موسیقی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور اعضای دبیرخانه جشنواره و مسئولین فرهنگ و ارشاد اسلامی در این اداره برگزار شد گفت: با توجه به اینکه این جشنواره اولین جشنواره موسیقی در شهرستان پیشوا می باشد استقبال خوبی از آن شده و ١۵٠ اثر به این جشنواره ارسال گردیده که این تعداد اثر در منطقه  بی نظیر بوده است.

به گزارش خبرنگار ما – جواد هادیان افزود از تمام کشور آثار خود را به این جشنواره ارسال کردند که تمامی آنها از نظر هیئت بازبینی که متشکل از افراد کارشناس و اهل فن می باشد گذشته و آثار شاخص جهت شرکت در جشنواره انتخاب و وارد مرحله داوری شدند. همچنین هادیان اضافه کرد از استان قم آثار خوبی به این جشنواره ارسال گردیده است.

در ادامه فیروزی دبیر جشنواره موسیقی شهرستان بیان داشت برنامه ریزی های لازم برای اجرای هرچه بهتر این جشنواره انجام شده است و هماهنگی های لازم با اعضای دبیرخانه جشنواره موسیقی و هیت اجرایی صورت پذیرفته وی اضافه کرد١٧ اثر که دارای نواقص بوده اند در مرحله اول حذف شدند. وی افزود آثار در دو روز توسط هیئت بازبینی کارشناس و حرفه ای مورد بررسی قرار گرفت. و آثار منتخب با نظر این هیئت به مرحله داوری ارسال گردیده است و ١١ اثر در قسمت گروه نوازی و ٢٩ اثر در قسمت تک و چند نوازی به مرحله رقابت راه یافتند. فیروزی در ادامه عنوان کرد تمامی اجرا ها با برنامه ریزی دقیق در دو سالن مرحوم استاد مومنی و سالن اجتماعات هلال احمر اجرا خواهند رفت همچنین جدول برنامه ها تهیه شده که اطلاع رسانی لازم در این خصوص نیز انجام خواهد شد. وی در پایان صحبتهای خود در خصوص بخش های مختلف روز اختتامیه- برنامه ریزی اجرای گروههای مختلف- پوستر جشنواره- تبلیغات مورد نظر- جدول اجرای آثار- تهیه تیزربرنامه- بحث نور و صدا و گرمایش محل جشنواره- پذیرایی از مهمانان ویژه- و هماهنگی های لازم اشاره کرد.

در پایان امیرحسین طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا گفت: در خصوص اجرای جشنواره موسیقی شهرستان با مسئولین شهرستان صحبتهای لازم صورت گرفته است درخواست مالی به اداره کل ارسال و در حال پیگیری است و با تمام توان در خدمت فرهنگ و هنر شهرستان هستیم. وی افزود از تجربه اجرای برنامه های متعددی را در شهرستان داریم و از آنها استفاده خواهیم کرد.همچنین طاهری اضافه کرد: هماهنگی های لازم با مراکز امنیتی شهرستان صورت گرفته دعوت از مسئولین انجام خواهد شد-هماهنگی های لازم جهت انجام تبلیغات و فراهم ساختن بستر لازم جهت اجرای بهتر برنامه را فراهم خواهیم ساخت و همچنین  نظارت کلی را در جشنواره بر عهده این اداره است که به بهترین نحو انجام خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>