هزینه های جاری در کشورکمر بودجه های سالانه را خم می کند | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

هزینه های جاری در کشورکمر بودجه های سالانه را خم می کند

انتشار: چهارشنبه, ۹ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۱۷:۳۸ |
کد خبر: 20485 |
بازدید: 59 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارورامین: نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید دولت بودجه های کشور طوری برنامه ریزی کند تا بتواند هزینه های جاری سازمان ها و ادارات و حقوق و مزایا را مدیریت کند و کاهش دهد .

به گزارش خبرنگار ما – امروز جلسه شورای اداری گرمسار وآرادان با حضور نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی ، فرمانداران گرمساروآرادان و امام جمعه گرمسار در محل سالن اجتماعات امام علی (ع) فرمانداری گرمسار برگزار شد .

 در این جلسه غلامرضا کاتب؛نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی با اعلام این مطلب افزود: کل درآمدهای فروش نفت کشورما ۱۲۸ هزار میلیارد تومان است و در بخش مالیات نیز درآمد به ۱۰۱ هزار میلیارد تومان می رسد اما با این درآمد های ثابت درکشور تنها ۲۷۶ هزار میلیارد تومان بخش هزینه های جاری کشور است  که در سال ۹۷ پیش بینی می شود این رقم هزینه ای درکشور با کاهش مجلس شورای اسلامی به ۲۹۰ هزار میلیارد تومان خواهد رسید .

نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: سال ۹۷ در حوزه اشتغال روستایی می تواند تحول بزرگی رخ دهد و باید شهرستان های گرمساروآرادان برای ارائه طرح های با توجیه بالا تلاش بیشتری نمایند و از ظرفیت های مختلف در بخش اشتغال روستایی و حتی عشایری استفاده کنند .

کاتب در ادامه گفت: باید مسئولان اجرایی در سال آینده تمرکز خود رابرای  اصلاح الگوی مصرف بودجه ای خود لحاظ کنند و از پروژه های دارای ردیف ملی  بیشتر تمرکز نمایند .

 فرماندار گرمسار:

 توسعه روستایی/ تقویت حوزه گردشگری

 داریوش طاهری ؛ فرماندار گرمسار با بیان پتانسیل ها و ظرفیت های مهم حوزه شهرستان گرمسار افزود: گرمسار یک قطب مهم گردشگری در استان و کشور است و این پتانسیل و ظرفیت نیازمند  معرفی است و ایام نوروز و سیل مسافران می تواند زمانی  مناسبی برای  ارائه این حوزه در شهرستان باشد و نباید بگزاریم عبوری بودن حوزه سفر در این شهرستان تثبیت شود و تمرکز بر توقفگاه های حوزه گردشگری داشته باشیم.

فرماندار گرمسار افزود: یکی  از شاخصه های مهم سال ۹۷ توسعه روستایی خواهد بود و اشتغال در روستاها با ارائه تهسیلات اشتغال پایدار می تواند یک تحول چشمگیری در منطقه ایجاد کند .

 فرماندار آرادان:

 افزایش اقامتگاه های مسافری و گردشگری در آرادان

 افشارنادری؛ فرماندار آرادان با اعلام این مطلب گفت: نگاه اصلی در شهرستان آرادان استفاده از ظرفیت های حوزه مسافری وگردشگری است .

 فرماندار آرادان بازآفرینی پایدار و ایجاد خط توسعه شهرستان را  اولویت نخست سال ۹۷ برشمرد و اظهار داشت: مدیریت بحران در ایام نوروز سال بایددر بخش های امدادی و خدماتی شهرستان در اولویت باشد چون این شاهراه اصلی جاده ای ممکن است با بحران های مختلف نیازمند خدمات به سرعت باشد .

افشار نادری در ادامه گفت: ارائه برنامه های تدوین شده و مدون در بخش های رونق اقتصاد و ایجاد اشتغال یک هدف گذاری بلند مدت در آرادان است

امام جمعه گرمسار:مواظب آسیب های  اجتماعی سال نو باشید

 حجت الا اسلام سید علی رضا آرامی؛ امام جمعه گرمسار گفت: مجموعه های  اداری باید با جستجو عمیق در عملکرد های سال ۹۶ به دنبال تقویت نقاط  قوت ورفع مشکلات باشند

 امام جمعه گرمسار در ادامه افزود: ادارات شهرستان باید هر سال به دنبال یک صفت برجسته برای معرفی سیستم اجرایی و تکریم ارباب رجوع خود باشند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>