جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان فیروزکوه برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان فیروزکوه برگزار شد

انتشار: چهارشنبه, ۹ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۱۵:۴۱ |
کد خبر: 20483 |
بازدید: 53 views |
بدون دیدگاه


فیروز

فیروزکوه – ابتکارورامین: جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان به ریاست مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – مهندس یوسفی جمارانی در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه گفت: ما مسئولین باید با هماهنگی و سیاستگذاری های در این جلسه بتوانیم در بحث تنظیم بازار و نظارت و کنترل لازم که از وظایف این ستاد میباشد اقدام نمائیم.

وی گفت: در تنظیم وضعیت بازار باید به سه رکن اصلی آن از جمله تولید کنندگان ، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان توجه لازم را  داشته باشیم و تمامی موارد  قانونی مربوط به آنها را مدنظر قرار دهیم.

بعضا در شهرستان ها مشاهده میشده که برای حفظ حقوق مصرف کنندگان نمایشگاه های بهاره راه اندازی میشد که عمدتا افرادی که حتی تخصصی در این موضوع نداشتند هم شرکت میکردند و کالاهایی با کیفیت بسیار پایین عرضه میکردند . در طول یکی دو سال اخیر توجه به هر سه رکن مدنظر قرار گرفت و فروشهای فوق العاده در ایام پایانی سال برگزار می شود که امسال نیز این کار انجام می پذیرد.

 ما باید با در نظر داشتن همه موارد قانونی و صیانت از حقوق مردم سیاست گذاری نمائیم . از واحدهای صنفی شرکت کننده در طرح فروش فوق العاده انتظار ارائه کالای با کیفیت و با تخفیف مناسب برای شهروندان را داریم.

در تنظیم بازار علاوه بر  قیمت مواردی  از جمله کیفیت کالا و نحوه توزیع نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

مکانهای عرضه کالا ، فروش فوق العاده ، تلفن بررسی به شکایات و دیگر موارد باید به مردم اطلاع رسانی گردد و با عنوان ستاد تنظیم بازار منتشر شود.

در پایان جلسه مصوباتی جهت اجرا توسط دستگاههای اجرایی شهرستان اتخاذ گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>