توزیع جو یارانه ای به عشایر تا فرودین ۹۷ | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

توزیع جو یارانه ای به عشایر تا فرودین ۹۷

انتشار: یکشنبه, ۶ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۵۹:۴۲ |
کد خبر: 20470 |
بازدید: 66 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارورامین: مدیر شرکت تعاونی عشایری شهرستان های گرمساروآرادان گفت: با هدف حمایت از تولید حوزه عشایری شرکت تعاونی عشایری شهرستان های گرمسارو آرادان با مشارکت اداره امور عشایری اقدام به توزیع جویارانه ای نمودند و این توزیع تا فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت .

به گزارش خبرنگار ما – علی یوردخانی؛ مدیرشرکت تعاونی عشایری شهرستان های گرمساروآرادان گفت: این طرح توزیع جودر دو بخش یارانه ای و مدت دار از شهریور ماه امسال انجام شده است .

 یوردخانی افزود: یکی از هدف گذاری اصلی این طرح توجه به حوزه تولید گوشت و موادلبنی عشایر از دام های سبک است که تامین علوفه مورد نیاز با قیمت مصوب دولتی انجام شده است .

مدیر شرکت تعاونی عشایری شهرستان های گرمساروآرادان در ادامه از تفاوت قیمتی محسوس جو یارانه ای با بازار اشاره کردو اظهار داشت: در این طرح قیمت جو عرضه شده به عشایر گرمساری و آرادانی با قیمت حدود هزار تومان می باشد که با قیمت بازار بیش از ۳۰۰ تومان اختلاف دارد .

 وی در ادامه گفت: شرکت تعاونی عشایر شهرستان های گرمسارو  آرادان تا به امروز بیش از ۳۵۰۰ تن جویارانه ای را توزیع کرده است.

مدیر شرکت تعاونی عشایری شهرستان های گرمساروآرادان درادامه از تدابیر این شرکت برای حمایت از عشایر خبرداد و اظهار داشت: این شرکت در طرح توزیع جو یارانه ای قالب های ۲۰۰ تنی و ۵۰۰ به صورت نقد خریداری شده است و به صورت خرد در اختیار عشایر قرار داده ایم.

 وی در ادامه گفت: با اجرای طرح توزیع جو یارانه ای دست دلالان در این بخش کوتاه شده است و مردم با خرید این جو با قیمت مصوب دولتی نیاز های اصلی خود برآورده کرده اند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>