افتخار آفرینی هنرمندان پاکدشتی در نخستین جشنواره ی فرهنگی ورزشی فرزندان امید میهن | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

افتخار آفرینی هنرمندان پاکدشتی در نخستین جشنواره ی فرهنگی ورزشی فرزندان امید میهن

انتشار: پنج شنبه, ۳ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۱۴:۴۳ |
کد خبر: 20444 |
بازدید: 64 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: مهشید خراطی و امیر مهدی زاهدی دو تن از هنرمندان عرصه ی موسیقی شهرستان پاکدشت با کسب مقام برتر جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان امید میهن در تالار وحدت افتخاری دیگر برای شهرستان پاکدشت رقم زدند.

به گزارش خبرنگار ما – این دو هنرمند ازشاگردان باقر لاله که خود از نوازندگان توانمند کشور بوده ،می باشند وعلاوه بر این رقابت در جشنواره ها و همایش های متعددی با سرپرستی استاد باقر لاله به اجرای نوازندگی پرداختند و با توجه به سن کم بارها و بارها مورد تحسین تماشاچیان قرار گرفتند.

خاطر نشان می شود این جشنواره در ٢۵ بهمن ماه جاری برگزار شد و در پایان این مراسم از برگزیدگان دختر و پسر نمایندگی های سازمان بهزیستی در شهرستان های استان تهران در ۷ رشته ورزشی و ۱۱ رشته فرهنگی تجلیل شد.

گفتنی است این هنرمندان جوان در حال حاضر در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) به فراگیری دوره های تکمیلی سازهای تخصصی خود مشغول می باشند و در تمرین های گروه نوازی زیر نظر اساتیدی چون باقر لاله ،حسن حسنی پازوکی شرکت فعال دارند.

یاد آور می شود انجمن موسیقی شهرستان پاکدشت با مسئولیت بهزاد رحیمی از نوازندگان با سابقه در    رشته ی سه تار و سنتور و در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) جنب اداره ی فرهنگ و ارشاداسلامی یکی از فعال ترین و پر مخاطب ترین انجمن های شهرستان می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>