کارگران نقش کلیدی در توسعه و پیشرفت کشور بر عهده‌دارند | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

کارگران نقش کلیدی در توسعه و پیشرفت کشور بر عهده‌دارند

انتشار: چهارشنبه, ۲ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۲۳:۱۹ |
کد خبر: 20431 |
بازدید: 51 views |
بدون دیدگاه


قر۳

قرچک – ابتکارورامین: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک گفت: کارگران نقش کلیدی در توسعه و پیشرفت کشور بر عهده‌دارند.

به گزارش خبرنگار ما – علیرضا جعفری در یازدهمین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان قرچک در سال ۹۶ ضمت تسلیت شهادت حضرت زهرا (س)، از حضور باشکوه مردم در عزاداری بی‌بی دوعالم قدردانی کرد و پیرامون شخصیت معنوی و فردی حضرت فاطمه (س) سخنانی ایراد کرد

وی با اشاره به نقش کمیسیون کارگری اظهار داشت: در این جلسات تلاش می‌شود با توجه به شرایط و اوضاع اقتصادی کشور، واحدهای تولیدی که مشغول فعالیت هستند را سرپا نگاه داشت تا از این طریق بتوانیم به تولید ملی به‌عنوان یکی از ارکان اساسی اقتصاد مقاومتی و حفظ فرصت‌های شغلی کمک کنیم.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک در ادامه با تأکید بر رصد و رسیدگی مسائل و مشکلات کارگران زحمت‌کش اظهار داشت: همه ما در برابر صیانت از جامعه کارگری وظایفی داریم ازاین‌رو همکاری و هماهنگی دستگاه‌های مرتبط می‌تواند مسیر را برای حل‌وفصل مشکلات جامعه کارگری هموار سازد.

 قر۲

جعفری با اشاره به اینکه کارگران نقش کلیدی در توسعه و پیشرفت کشور بر عهده‌دارند، تصریح کرد: پشتوانه حقیقی تولید کشور درگرو فعالیت‌های کارگران و تعامل مثبت و سازنده مدیران واحدهای تولیدی است.

وی گفت: همه ما در برابر صیانت از جامعه کارگری مسئول هستیم. ازاین‌رو همکاری و هماهنگی دستگاه‌های مرتبط می‌تواند مسیر را برای حل‌وفصل مشکلات جامعه کارگری هموار سازد.

 قر۳

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر تکیه‌بر تولیدات داخلی و توسعه اقتصاد و بازار ملی خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین راهکارهای عملی مقابله با تولید حمایت از قشر کارگر و تولیدکننده با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب و ریاست جمهوری در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی است.

در ادامه جلسه کمیسیون کارگری شهرستان قرچک، روسای اداره صنعت، معدن و تجارت و تعاون کار و امور اجتماعی شهرستان توضیحات کاملی پیرامون مشکلات واحدهای تولیدی و اقداماتی که در رفع مشکلات آن‌ها تاکنون صورت گرفته، ارائه دادند.

 قر

در پایان جلسه کمیسیون کارگری شهرستان قرچک سایر اعضاء جلسه مهم‌ترین مسائل و مشکلات حوزه کارگری را مطرح کرده و نقطه نظرات خود را بیان کردند.

گفتنی است یازدهمین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان قرچک در سال ۹۶ به ریاست علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور مرتضی سلطان محمدی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سعید محمدی پور رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>