جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان پردیس برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان پردیس برگزار شد

انتشار: دوشنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۱۱:۵۴ |
کد خبر: 20383 |
بازدید: 50 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان پردیس به ریاست مرتضی حیدری فرماندار شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – این جلسه با حضور مسئولان مرتبط با بخش تولید و صنعت، مدیران ۵۰ واحد تولیدی و صنعتی، روسای شوراهای صنعتی، اتحادیه های صنفی و اتاق اصناف شهرستان برگزار و فرماندار پردیس بر تلاش و پیگیری مدیران دولتی برای شناسایی مشکلات و موانع تولید و انتقال آن به کارگروه شهرستان  و مدیران استانی تاکید کرد.

در ادامه این جلسه که به منظور بررسی مشکلاتی که اکثر واحدهای فعال در شهرستان با آن روبرو هستند اختصاص داشت، مدیران واحد های تولیدی و صنعتی حاضر به بیان موارد خود پرداختند و سپس معاون مدیر کل امور مالیاتی شرق استان تهران ضمن بیان توضیحاتی پیرامون موارد مطرح شده مرتبط اداره امور مالیاتی، عدم اشراف به قانون محاسبات مالیات بر ارزش افزوده را از عمده مشکلات مودیان مالیاتی دانست.

در پایان این جلسه و پس از بررسی موادر مطرح شده، مقرر شد اداره امور مالیاتی شهرستان اقدامات لازم را در راستای تشریح نحوه محاسبه مالیات برای مودیان انجام دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>