افزایش خدمات رفاهی به بازنشستگان نیروهای مسلح در سال ۹۷ | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

افزایش خدمات رفاهی به بازنشستگان نیروهای مسلح در سال ۹۷

انتشار: یکشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۳۲:۰۳ |
کد خبر: 20370 |
بازدید: 101 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارورامین: رئیس کانون بازنشستگان ارتش استان گفت: در حوزه خدماتی و رفاهی برای خانواده بازنشستگان نیرو های مسلح و به خصوص ارتش تسهیلات ویژه در استان در نظر گرفته شده است .

به گزارش خبرنگار ما –  علی رضا پازوکی؛ رئیس کانون بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران استان با بیان این مطلب گفت: کانون بازنشستگان نیرو های مسلح به دنبال افزایش حوزه خدمات دهی و رفاهی بازنشستگان است و در چند بخش تور های مسافرتی به داخل و سفرهای زیارتی تحفیفات ویژه را در نظر گرفته است .

پازوکی در ادامه گفت: نگاه اصلی کانون بازنشستگان ارتش استان افزایش رضایت مندی از خدمات رفاهی است و در این بخش در حوزه ایجاد و فراهم سازی امکانات مهمان سرا و سویئت های ویژه در شمال کشور و مشهد مقدس در نظر گرفته شده است .

رئیس کانون بازنشستگان ارتش استان در ادامه گفت: دربخش اعطای تخفیفات به حوزه بیمه ای در بخش خودرو و دیگر اقلام نیز تخفیفات اعطا می شود و قرار دادهای ویژه تر خواهد بود .

در پایان نیز از خانواده های برتر بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی شهرستان گرمسار با هدایایی تجلیل شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>