شهر پردیس سرشار از فرصت های سرمایه گذاری مناسب و بکری است | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

شهر پردیس سرشار از فرصت های سرمایه گذاری مناسب و بکری است

انتشار: شنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۳۸:۳۲ |
کد خبر: 20346 |
بازدید: 58 views |
بدون دیدگاه


پر۱

پردیس – ابتکارورامین: مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در حاشیه روز پایانی تالار فرصت های سرمایه گذاری شهر پردیس، این شهر را دارای فرصت های سرمایه گذاری مناسب و بکر دانست.

به گزارش خبرنگار ما – حیدری در جمع خبرنگاران افزود: شهرستان پردیس در آینده ای نزدیک، جمعیتی حدود ۶۰۰ هزار نفر را تجربه خواهد کرد و چگونگی خدمت رسانی به این جمعیت به همراه تامین شغل برای جوانان یکی از اولویت های مجموعه مدیریت شهری پردیس است.

فرماندار پردیس با ابراز خرسندی از حضور شرکت های معتبر از اقصی نقاط ایران و جهان در تالار فرصت های سرمایه گذاری پردیس تصریح کرد: این کار در نوع خود حرکت جدید و اندیشمندانه ای است که توسط مدیران شرکت عمران شهر پردیس رقم خورده و زمینه مذاکره و انعقاد تفاهم نامه در مباحث اقتصادی، عمرانی و خدماتی را فراهم آورده است.

پر

نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس، شهر پردیس را دارای فرصت های سرمایه گذاری مناسب و بکری دانست که اگر سرمایه گذاران این فرصت ها را شناسایی کرده و برای بالفعل کردن آن اقدام کنند، جاذبه های زیادی برای آنها خواهد داشت و مردم پردیس نیز با افزایش کیفیت سطح زندگی رو به رو خواهند شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>