زندگی ها در کنار قرآن کامل است | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

زندگی ها در کنار قرآن کامل است

انتشار: سه شنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۷:۵۷:۳۲ |
کد خبر: 19944 |
بازدید: 117 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارورامین: کارشناس مذهبی و خانواده در گرمسار در جمع فعالین حوزه مذهبی و خانواده گرمسار گفت: نگاه اصلی در خانواده های اسلامی توجه ویژه به بطن اصلی خانواده است و ارتباطات می تواند با فرمایشات مذهبی و آیات قرانی مستحکم تر شود .

به گزارش خبرنگار ما – امروز نشست  آموزشی سبک زندگی قرآنی با حضور فعالین حوزه مذهبیو قرآنی شهرستان گرمسار  به مدت یک روز در سالن اجتماعات امام علی (ع) فرمانداری گرمسار برگزار شد .

 در این نشست  محمودیان؛ کار شناس خانواده و مذهبی به عنوام میهمان ویژه این نشست  با بیان این مطلب گفت: باید خانواده ها به استحکام معنوی  توجه ویژه ای داشته باشند چون این  بخش می تواند   ناهنجاری های اجتماعی  که می تواند به رکن   مهم خانواده ضربه وارد کنند را بی اثر و تاثیر نماید .

 کارشناس خانواده در ادامه  ایجاد حسن معنوی و تعامل در   خانواده مهم برشمرد و اظهار داشت: از طریق انس انسان با قران کریم می توانیم  احساسات   را کنترل و هدایت شود و خانواده های اسلامی و بدون هیچ حاشیه را   ایجاد   کنیم .

محمودیان رد ادامه افزود: کشورهای غربی این روز ها با  مشکلات ناهنجاری های خانوادگی مواجه هستند و بستر های  پاک خانواده مورد تهاجمات غیر  مذهبی   برخورد  شده است که این آفت در حال انتقال به کشور های اسلامی است که  می توانیم با   تامل در مفاهیم قرآن و روایات  این موضوع را  خنثی کنیم .

 وی در ادامه   اظهار داشت: نباید بگذاریم میان  خانواده فاصله رفتاری و  عاطفی پیش آید و به نوعی افراد خانواده مکمل و کامل کننده یکدیگر هستند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>