جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در فرمانداری ورامین برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در فرمانداری ورامین برگزار شد

انتشار: دوشنبه, ۲۵ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۵۳:۰۹ |
کد خبر: 19931 |
بازدید: 119 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به منظور هماهنگی دستگاه های نظارتی در محل فرمانداری ورامین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – در این جلسه که با ریاست معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین و دیگر اعضا برگزار شد ، بر لزوم مبارزه با قاچاق کالا و ارز تأکید شد.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین در این جلسه گفت : مبارزه با قاچاق کالا و ارز مطالبه مهم مردم از مسئولان است و همه افراد وظیفه دارند تا در راستای تحقق این مهم گام های اساسی بردارند.

عباسعلی سعیدیان افزود : مبارزه با قاچاق کالا نیازمندهمکاری تمام دستگاه ها و بخش های اداری است و در هنگام اجرای گشت های بازرسی ، تمامی مسئولان لازم است تا با انسجام ، اتحاد و وحدت رویه با این معضل اقتصادی برخورد کنند.

وی تصریح کرد: در کنار اجرای طرح های بازرسی از واحدهای صنفی و برخورد قانونی با متخلفان ، لازم است تا با فرهنگ سازی مناسب ، مردم را از مصرف کالاهای قاچاق برحذر داشت تا با حمایت از تولید کنندگان بخش خصوصی ، شاهد شکوفایی اقتصاد کشور باشیم.

معاون فرماندار ورامین با اشاره به دستورالعمل واصله از امور اتباع وزارت کشور در خصوص فعالیت اتباع بیگانه گفت: بر اساس این دستورالعمل ، استفده از اتباع بیگانه در صنوف مرتبط با تولید ، توزیع و عرضه مواد غذایی ممنوع است و با واحدهای متخلف برخورد قانونی صورت می گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>