فیلم مستند موسی فرزند امام زاده به کارگردانی رضا گودرزی به جشنواره bigsky راه یافت | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

فیلم مستند موسی فرزند امام زاده به کارگردانی رضا گودرزی به جشنواره bigsky راه یافت

انتشار: یکشنبه, ۲۴ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۵:۰۷:۲۳ |
کد خبر: 19909 |
بازدید: 139 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت- ابتکارورامین: فیلم مستند موسی فرزند امام زاده ساخته رضا گودرزی هنرمند پاکدشتی به بخش مسابقه جشنواره فیلم مستند bigsky در ایالت مونتانا آمریکا راه پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار ما – این فیلم مستند بمدت ٣٠دقیقه می باشد که زندگی نوجوانی تنها در یک آرامستان را به تصویر می کشد که از طریق حفظ کردن اسامی و نشانی قبر ها مخارج زندگی خانواده اش را تهیه می کند ولی به دلیل مبتلا شدن به یک بیماری برای امرار معاش با مشکلی جدی رو به رو می شود.

رضا گودرزی در گفت و گو با روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت ضمن تشکر از حمایتهای اداره های فرهنگ و ارشاد  اسلامی و اداره اوقاف و دفتر پخش سینه پورت ،اظهار داشت:هنرمندان نیازمند توجه و حمایت بیشتری از مسئولان هستند ؛چرا که با شرایط اقتصادی موجود تولید آثار هنری با مصائبی دشوار همراه است.

گفتنی است جشنواره فیلم مستند مذکور یک جشنواره غیر داستانی است که در فوریه هر سال برگزار می شود ،این رویداد فیلم های مستند شرکت کنندگانی از سراسر جهان را در بخشهای رقابتی خود می پذیرد و مدت هفت روز برگزار می شود که از بزرگترین رویدادهای سینمایی در مونتانا ی آمریکا بوده و منتخبان آن به جشنواره اسکار راه می یابند.

رضا گودرزی متولد سال ١٣۵٨دارای مدرک کارشناسی گرافیک و شاغل در آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت می باشد که در محضر اساتید عرصه تئاترمانند علی رضا خمسه ،اصغر همت،محمد رضا خاکی و جهانبخش سطانی در حوزه تئاتر و سینما به فراگیری هنر های نمایشی و سینمایی پرداخته و در سابقه مسئولیت انجمن هنرهای نمایشی پاکدشت و نیز ساخت فیلمهای کوتاهی مانند پارتنر،گرانوه،آموزش راهنمایی و رانندگی،مستند ده قسمتی حماسه شهادت(پخش در سیمای ج . ا یران) و ..در کارنامه هنری خود دارد.

خاطر نشان می شود رضا گودرزی آثار خود را در جشنواره های مختلفی مانند ابرهوزن آلمان،رشد،حوزه هنری،پروین اعتصامی و … شرکت داده و عناوین و افتخاراتی نیز کسب کرده است.رربر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>