اجرای طرح ممیزی املاک برنامه ریزی برای مدیریت شهری لازم است | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

اجرای طرح ممیزی املاک برنامه ریزی برای مدیریت شهری لازم است

انتشار: چهارشنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۱۹:۳۴ |
کد خبر: 19896 |
بازدید: 76 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: شهردار قرچک گفت: اجرای طرح ممیزی املاک برنامه ریزی برای مدیریت شهری لازم است و با اطلاعات بدست آمده از این طرح می تواند در تمامی پروژه های عمرانی و فرهنگی در سطح شهر گام های موثر برداشت.

به گزارش خبرنگار ما – اولین جلسه برنامه ریزی ممیزی املاک با حضور اعضای در سالن جلسات شهرداری قرچک برگزار شد.

محسن شریف شهردار قرچک در این جلسه اظهار داشت: یکی از راهکارهای که باعث شهرسازی و و معماری درست می شود، اجرای طرح ممیزی املاک است که این طرح خوشبختانه در دستور کار شهرداری قرار دارد.

وی گفت: اجرای طرح ممیزی املاک با برنامه ریزی وتلاش کارکنان باعث اجرای موفق این طرح می شود، اجرای این طرح یکی از بزرگترین طرح های سطح شهر است.

شریف تاکید کرد: اجرای طرح ممیزی املاک برنامه ریزی برای مدیریت شهری لازم است و با اطلاعات بدست آمده از این طرح می تواند در تمامی پروژه های عمرانی و فرهنگی در سطح شهر گام های موثر برداشت.

وی تصریح کرد: دیگر به شیوه سنتی نمی توان شهر را ادره کرد و مدیریت شهری به سمت علمی سوق پیدا کرده است که باید در این راه اقداماتی نظیر اجرای این طرح صورت گیرد و انجام آن توسط نیروهای شهرداری نشان از عزم جدی شهرداری برای رسیدن به درآمد پایدار است.

گفتنی است، در این جلسه مشکلات و محدودیت های پیش روی برای پروژه ها بررسی شد تا با بهترین برنامه ریزی این اقدام در زمان تعیین شده شروع شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>