بازدید باقری امام جمعه پیشوا از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

بازدید باقری امام جمعه پیشوا از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

انتشار: چهارشنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۱۸:۵۹ |
کد خبر: 19894 |
بازدید: 79 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: امام جمعه شهرستان پیشوا از محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه فرهنگ شیخ جنید و کتابخانه آستانه دیدن کرد

به گزارش خبرنگار ما – طی بازدید باقری امام جمعه شهرستان پیشوا از مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی صحبتهای خود را در خصوص فعالیتهای فرهنگی مسجد محور آغاز کرد و راهکارهای خوبی در این خصوص ارائه نمود.

طاهری ضمن خیر مقدم به امام جمعه ارائه گزارشی ازعملکرد اداره در خصوص مسائل و مشکلات و موانع فعالیتهای فرهنگی عنوان کرد. و برنامه های در حال اجرای اداره را تیتر وار عنوان نمود. همچنین در خصوص فعالیتهای کانونهای فرهنگی و هنری مساجد شهرستان که انصافاً با جدیت و پر انرژی مراسم مناسبتی و غیر منایبتی خود را با کیفیت هرچه تمام تر اجرا می نمایند توضیحاتی را ایراد کرد.

پس از آن باقری از کتب اهدایی اداره که در حال دسته بندی جهت ارسال به مراکز فرهنگی بود دیدن کرد و سپس از محل خانه فرهنگ شیخ جنید که عمده فعالیتهای هنری این اداره در آن مکان صورت می گیرد بازددید به عمل آورد.

در پایان امام جمعه به همراه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشوا از محل کتابخانه آستانه دیدن کردند و مسائل و مشکلات عنوان شده از سوی مسئول کتابخانه را مورد بررسی قرار دادند.

گفتنی است اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا از هر عنوان کتب اهدایی، یک جلد را به کتابخانه عمومی آستانه حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) اختصاص داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>