ایجاد ساختمان کتابخانه مرکزی گرمسار از اولویت برنامه ای حوزه کتاب خوانی | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

ایجاد ساختمان کتابخانه مرکزی گرمسار از اولویت برنامه ای حوزه کتاب خوانی

انتشار: سه شنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۵۵:۳۳ |
کد خبر: 19883 |
بازدید: 108 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارورامین: فرماندار گرمسار در جمع مسئولان گرمساری گفت: ایجاد ساختمان مجهز برای کتاب خانه مرکزی گرمسار و تشکیل یک اداره مستقل برای اداره کتاب خانه های عمومی شهرستان از اولویت های مهم حوزه کتاب و کتاب خوانی در شهرستان گرمسار است .

به گزارش خبرنگار ما – امروز جلسه انجمن کتاب خانه و نهضت مطالعه مفید شهرستان با حضور مدیرکل کتابخانه های استان و فرماندار گرمسار در محل سالن جلسات فرمانداری گرمسار برگزار شد .

در این جلسه داریوش طاهری؛ فرماندارگرمسار با بیان این مطلب افزود: حوزه زیر ساختی را باید در بخش کتاب و کتاب خوانی با توجه به رشد فناوری های جدید به روز تر و بهتر کنیم تا بتوانیم یک رقابت سازنده و مفید در جامعه ایجاد کنیم .

فرماندار گرمسار در ادامه افزود: نبود یک ساختمان مجهز برای کتاب خانه مرکزی گرمسار یکی از مشکلات موثر در حوزه کتاب خوانی در گرمسار است که در نظر داریم با هماهنگی شهرداری و منابع طبیعی شهرستان یک زمینی با موقیعت مناسب در شهر برای استقرار این پروژه مهم در نظر بگیریم که در حال اجرای مراحل مقدماتی آن هستیم .

طاهری در ادامه اظهار داشت: مطالعه یک نیاز مهم برای جامعه بشری است و باید برای ورود نوجوانان و به خصوص دانش آموزان برای جذب به حوزه کتاب و کتاب خوانی تعاملات کامل تری در بخش مدرسه و کتاب خانه ها ایجاد شود .

وی در ادامه تاکید کرد: تبلیغات و انجام کار های فرهنگی می تواند یک اهرم مناسبی برای حوزه ترویج کتاب خوانی باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>