پروژه ساخت خانه "بی بی خوش قدم" در ایوانکی به پایان رسید | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

پروژه ساخت خانه “بی بی خوش قدم” در ایوانکی به پایان رسید

انتشار: دوشنبه, ۱۱ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۵۵:۱۷ |
کد خبر: 19804 |
بازدید: 77 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارورامین: به همت گروه جهادی روشن بسیج دانشجویی دانشگاه ایوان کی پروژه ساخت خانه بی بی خوش قدم در روستای چشمه نادی شهرستان گرمسار به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ما – ساخت خانه یکی از افراد کم برخوردار روستای چشمه نادی شهرستان گرمسار پس از شش ماه تلاش اعضای گروه جهادی روشن بسیج دانشجویی دانشگاه ایوانکی به پایان رسید.

به همین منظور گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه ایوانکی بیانیه ای را صادر کرد که در آن آمده است: خدا را شاکریم که بر ما منت نهاد تا پس از ماه ها تلاش جهادگران دانشجویی، سرانجام پروژه ساخت منزل بی بی خوش قدم با تمام مشکلات به پایان رسید.

همین خانه کوچک ثمره ماه ها تلاش جمعی از دانشجویان و حمایت های خیرین عزیز بود که توانستند با یاری خدا این بنا را احداث نمایند.

 امید است حسن الختام این حرکت جهادگران جرقه ای باشد برای مسئولان مربوطه شهرستان تا بدانند که تنها با سر دادن شعار مشکلی از مردم حل نمی شود بلکه باید آستین ها را بالا زد و دست به کار شد و برای حل مشکلات معیشتی مردم نیازمند به میدان عمل پای نهاد.

بسیج دانشجویی دانشگاه ایوان کی نیز آمادگی خود را برای بازسازی سایر منازل مسکونی روستای چشمه نادی اعلام می نماید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>