سرانه فضای سبز شهر پاکدشت ۵ مترمربع است | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

سرانه فضای سبز شهر پاکدشت ۵ مترمربع است

انتشار: چهارشنبه, ۶ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۱۲:۴۲ |
کد خبر: 19756 |
بازدید: 51 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: رئیس شورای اسلامی شهر پاکدشت گفت: سرانه فضای سبز شهر پاکدشت با رشدی ۱۰۰ درصدی در ۴ سال گذشته به ۵ مترمربع افزایش یافته است.

به گزارش خبرنگار ما – احسان کوچکعلی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: پاکدشت به دلیل قرار گرفتن در مسیر ترانزیتی شرق کشور و داشتن هزاران واحد تولیدی و صنعتی، در معرض آلودگی هوا قرار دارد که توسعه فضای سبز مانع از افزایش آلودگی هوای شهر خواهد شد.

وی اظهار کرد: برهمین اساس و برای رشد و توسعه شهر پاکدشت، اعتبار مدیریت شهری از ۲۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در سال ۱۳۹۲ امسال به بیش از ۱۲۵ میلیارد تومان افزایش یافته است.

به گفته کوچعلی، اجرای کامل برنامه های مدیریت شهری برای انجام پروژه های عمران و دستیابی به رشد و توسعه شهری در پاکدشت نیازمند اعتبار سالانه ۳۰۰ میلیارد تومان است.

وی تصریح کرد: درهمین ارتباط و برای دستیابی به درآمدهای پایدار شهری در پاکدشت ۳۰۰ باب واحد تجاری در مناطق مختلف شهر توسط شهرداری احداث شده که درآمد ماهیانه شهرداری از این طریق ۲۰۰ میلیون تومان است.

شهرستان پاکدشت با ۲۸۰ هزار نفر جمعیت از دارای ۳ شهر پاکدشت، فرون آباد و شریف آباد است. این شهرستان در ۲۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>