اختصاص زمین برای اسکان اضطراری در دماوند تعیین تکلیف شود | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

اختصاص زمین برای اسکان اضطراری در دماوند تعیین تکلیف شود

انتشار: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۱۴:۴۸ |
کد خبر: 19490 |
بازدید: 25 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان دماوند با تأکید بر لزوم آمادگی دستگاه‌ها برای مقابله با حوادث احتمالی در این شهرستان گفت: اختصاص زمین برای اسکان اضطراری در دماوند تعیین تکلیف شود.

به گزارش خبرنگار ما – ناصر محمودی‌فرد در نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند در سالن همایش‌های فرمانداری دماوند اظهار کرد: زلزله غرب کشور که موجب تأثر مردم و به عنوان مصیبت ملی قلمداد شد و سپس زلزله‌های کرمان و دماوند، هشداری بود تا توجه جدی‌تری به اتفاقات کشور شود.

وی افزود: با توجه به اینکه در آستانه فصل زمستان قرار داریم و سال گذشته بحران‌هایی را در شرق استان تهران به خصوص دماوند شاهد بودیم، ضرورت دارد که تدابیر و پیشگیری‌های لازم برای سال جاری اندیشیده شود.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: با توجه به اینکه حوادث ناگهانی هستند و قابل پیش‌بینی نیستند، وظیفه داریم که آمادگی‌های لازم را داشته باشیم؛ در بحث تأمین امکانات و زیرساخت‌ها باید اقداماتی انجام شود.

دماوند۱

محمودی‌فرد تصریح کرد: دستگاه‌ها باید وظایف خود را به خوبی دنبال کنند تا با کمترین امکانات بتوانیم با حوادث احتمالی مقابله کنیم؛ دماوند از مناطق زلزله‌خیز کشور است که باید تمهیدات لازم اتخاذ شود.

وی با بیان اینکه بسیاری از بخش‌های شهرستان دماوند ضرورت بروزرسانی دارد، بیان کرد: همچنین باید از تجربه‌های زلزله غرب کشور برای رفع مشکلات خدمات‌رسانی استفاده کنیم تا در زمان وقوع بحران با کمترین خسارت‌ها همراه باشیم.

فرماندار شهرستان دماوند در خصوص اختصاص زمینی مقابل بیمارستان سوم شعبان دماوند برای اسکان اضطراری در این شهرستان ادامه داد: این زمین باید مورد بررسی قرار بگیرد که اگر شرایط لازم را دارد، اقدامات برای استقرار اسکان اضطراری انجام شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>