روزمرگی آفت بزرگی برای مجموعه‌های اداری است | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

روزمرگی آفت بزرگی برای مجموعه‌های اداری است

انتشار: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۱۳:۵۴ |
کد خبر: 19489 |
بازدید: 70 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان پیشوا روزمرگی را آفت بزرگی برای مجموعه‌های اداری دانست و گفت: آن‌قدر باید مصوبات مورد پیگیری قرار گیرند تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

به گزارش خبرنگار ما –  محمدکرم محمدی در جلسه معارفه محمدحسین زمانی به عنوان سرپرست بازرسی فرمانداری پیشوا و در جمع کارکنان بیان کرد: در ادارات سطح این شهرستان علاوه بر مشکلات موجود در زیرساخت‌ها، ازنظر نیروی انسانی هم  با مشکلات و کمبودهایی روبرو هستیم که مجموعه فرمانداری نیز از این وضعیت مستثنی نیست.

محمدی گفت: سیاست‌های آینده استانداری تهران بر بازنگری و درجه‌بندی فرمانداری‌هاست تا متناسب با واقعیت‌های موجود، این درجه‌بندی تعیین شود و حسب آن، اقدامات لازم در جهت تأمین نیروی انسانی موردنیاز صورت بگیرد.

فرماندار شهرستان پیشوا افزود: در حال حاضر محدودیت‌های موجود نباید موجب کم‌کاری شود و همه باید با همه توان، تمام تلاشمان را در جهت خدمت‌رسانی به مردم انجام دهیم.

محمدی گفت: اگر فرمانداری به‌عنوان مجموعه‌ای هماهنگ، منسجم و متخصص باشد، ادارات دیگر نیز همگام با فرمانداری پیش خواهند رفت و این موضوع موجب پیشرفت شهرستان خواهد شد.

وی از کارشناسان فرمانداری خواست تا دقت نظر را در تعیین مصوبات و نظارت بر اجرای آن‌ها داشته باشند و گفت: لازمه این کار، تعیین دستورات مشخص در جلسات و آشنایی کامل با مجموعه قوانین و مقررات است تا مصوبات در چارچوب قوانین، تعیین و پیگیری شوند.

فرماندار شهرستان پیشوا اظهار کرد: در تعیین مصوبات باید توان مدیران و ادارات نیز در نظر گرفته شود در غیر این صورت، جلسات کیفیت لازم را نخواهند داشت.

محمدی روزمرگی را آفت بزرگی برای مجموعه‌های اداری دانست و گفت: آن‌قدر باید مصوبات مورد پیگیری قرار گیرند تا نتیجه مطلوب حاصل شود و اگر به‌صورت مقطعی کارکرده و دچار روزمرگی شویم، راه به‌جایی نخواهیم برد.

وی نظارت بر روستاها را از اولویت کاری فرمانداری دانست و گفت: درسطح روستاها، امکان توسعه اشتغال بسیار زیاد است اما زوم بندی و طبقه‌بندی مناسبی صورت نگرفته و ظرفیت‌های بسیاری، ناشناخته باقی‌مانده که باید آن‌ها را احصا و برای آن‌ها برنامه‌ریزی کرد.

فرماندار شهرستان پیشوا نظارت لازم بر ساخت‌وسازهای سطح روستاها را مورد تأکید قرارداد و گفت: باید قوانین برای همه یکسان اجرا شود و با تکیه‌بر عدالت، از تبعیض در  برخورد با ساخت‌وسازها و صدور مجوزها خودداری شود.

محمدی یادآور شد: فرمانداری وظیفه پیگیری تمام مسائل شهرستان را بر عهده دارد و نیاز است که کارشناسان این مجموعه با وظایفی که به آن‌ها محول می‌شود در جهت رفع تنگناهای اجتماعی و فرهنگی تلاش کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>