بیش از ۶۰۰ داوطلب در جمعیت هلال احمر گرمسار فعالیت می کنند | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

بیش از ۶۰۰ داوطلب در جمعیت هلال احمر گرمسار فعالیت می کنند

انتشار: سه شنبه, ۱۴ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۴۸:۵۲ |
کد خبر: 19474 |
بازدید: 97 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکارورامین: رئیس جمعیت هلال احمر گرمساردر جمع فعالین مردمی جمعیت هلال احمرگرمسارگفت: بیش از ۳۰۰ داوطلب در رده های سنی مختلف با جمعیت هلال احمر گرمسار درماموریت های مختلف فعالیت
می کنند .

به گزارش خبرنگار ما – امروز نشست روز جهانی داوطلبان جمعیت هلال احمر با هدف تبیین جایگاه این رکن مهم در جمعیت هلال احمر با حضور جمعی از مسئولان در سالن مدیریت بحران گرمسار برگزار شد .

گلینی ؛ رئیس جمعیت هلال احمر گرمسار به خدمت سازنده داوطلبین جمعیت هلال احمر اشاره کردو افزود: بسیاری از خدمات در جمعیت هلال احمر یک نگاه و فعالیت اجرایی و مردمی است و این داوطلبین از بطن مردم با انواع قشری مختلف می باشد .

رئیس جمعیت هلال احمر گرمسار در ادامه افزود: ما به دنبال اختصاصی کردن فعالیت های داوطلبین جمعیت هلال احمر در شهرستان هستیم تا با تمرکز در فعالیت یک نتیجه خوبی بگیریم .

گلینی اظهارداشت: داوطلبین جمعیت هلال احمر در فعالیت های امدادی، فرهنگی ، اجتماعی و حتی خیرین نیز فعالیت های موثری را با جمعیت هلال احمر دارند .

وی در ادامه گفت:داوطلبین جمعیت هلال احمر در  زمینه ایجاد چادر های کمکهای مردمی به خصوص در زمینه زلزله استان کرمانشاه و ساماندهی به اقلام اهدایی اقدام خوبی داشته است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>