طرح جمع آوری معتادین پر خطر در پیشوا اجرا شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

طرح جمع آوری معتادین پر خطر در پیشوا اجرا شد

انتشار: شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۴۰:۵۶ |
کد خبر: 19457 |
بازدید: 51 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از اجرای طرح جمع آوری معتادین متجاهر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ علیزاده در تشریح این خبر افزود: در اجرای طرح جمع آوری معتادین متجاهر ،یگانهای تابعه این فرماندهی با محوریت پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از اخذ دستور قضایی نسبت به جمع آوری معتادین متجاهر و پرخطر در سطح حوزه استحفاظی اقدام کردند.

علیزاده ادامه داد: در اجرای این طرح پلیس با رعایت موازین شرعی و قانونی و رعایت حقوق شهروندی وارد عمل شده و با ورود به محل های پاتوق افراد معتاد متجاهر و کارتن خواب که باعث سلب آسایش شهروندان گردیدند اقدام به جمع آوری ،که نهایتا تعداد ۲۲ نفر معتاد از سطح شهرستان جمع آوری و جهت درمان و ترک اعتیاد به مرکز ترک اعتیاد فشافویه منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان در خاتمه با اشاره به اینکه اجرای این طرح مورد رضایت اهالی قرار گرفته و مراتب تقدیر آنآن را از پلیس به همراه داشت از شهروندان خواست؛ جهت برخورد با اینگونه افراد و کسانی که اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر می کنند با پلیس همکاری و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک از طریق تماس با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ نیروی انتظامی را مطلع سازند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>