دشمنان اسلام با نابودی داعش به هدف ایجاد جنگ میان شیعه و سنی دست نیافتند | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

دشمنان اسلام با نابودی داعش به هدف ایجاد جنگ میان شیعه و سنی دست نیافتند

انتشار: جمعه, ۱۰ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۳۸:۰۷ |
کد خبر: 19449 |
بازدید: 85 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: امام جمعه بخش خیرآباد شهرستان ورامین گفت: دشمنان اسلام با نابودی داعش به هدف ایجاد جنگ میان شیعه و سنی دست نیافتند.

به گزارش ما – حجت الاسلام جعفر طزری در خطبه های این هفته نماز جمعه خیرآباد ورامین افزود: تلاش اصلی دشمنان اسلام در ایجاد گروه های تروریستی داعش، جنگ میان شیعه و سنی بود ولی با نابودی حکومت داعش، این توطئه شوم خنثی شد.

وی بیان کرد: دشمن تلاش داشت تا به واسطه جنایات این گروه تروریستی، مساله فلسطین از اولویت جهان اسلام خارج شده و اسرائیل در حاشیه امن قرار گیرد و البته تا حدودی نیز موفق شد و این رژیم اشغالگر توانست ضرباتی را به کشورهای اسلامی وارد کند.

وی تاکید کرد: آن چیزی که باعث نابودی حکومت داعش شد، کنار گذاشتن اختلافات و توسل به وحدت در مواجهه با دشمنان اسلام بود.

طزری در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با اشاره به فرارسیدن روز دانشجو گفت: کسب علم از ابزار قدرت محسوب می شود و کشوری که از علم بهره کافی نبرده باشد، نمی تواند قدرت و استقلال خود را حفظ کند.

وی افزود: هر چند سرعت علمی کشور بعد از انقلاب رشد داشته اما به علت عقب ماندگی قبل از انقلاب فاصله بسیاری تا نقطه مطلوب داریم.

امام جمعه خیرآباد اظهار کرد: عده ای سعی دارند تا با به حاشیه راندن دانشگاه و ابزار قرار دادن دانشجویان در مسائل سیاسی از رشد علمی بکاهند ولی دانشجویان با شناخت کافی توطئه دشمنان، آنان را در این هدف شوم ناکام می گذارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>