۳۵ اکیپ طرح سپاس را در پاکدشت اجرا می‌کنند | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

۳۵ اکیپ طرح سپاس را در پاکدشت اجرا می‌کنند

انتشار: پنج شنبه, ۹ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۹:۴۵:۱۴ |
کد خبر: 19435 |
بازدید: 61 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین:  نادر نصیری امروز در مراسم یادواره شهدای دانش‌آموز و طرح سپاس که به میزبانی شهرستان پاکدشت در حال اجراست، ضمن خیر مقدم به مسؤولان و حاضران در جلسه اظهار داشت: امروز دو ویژه‌برنامه طرح سپاس و برگزاری یادواره شهدای دانش‌آموز اجرا می‌‌شود.

به گزارش خبرنگار ما – وی افزود: شهرستان پاکدشت ۵۷ شهید دانش‌آموز را در دل خود ثبت کرده و امروز به یاد و نامشان اینجا جمع شده‌ایم؛ یاد شهدای ترور، مدافع حرم و مظلوم منا را گرامی می‌دار‌یم و امیدواریم از پیروان راه شهدا باشیم.

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران ادامه داد: هدف از اجرای طرح سپاس، دیدار عاطفی با خانواده‌های معظم شهیدان برای انجام تکلیف شرعی و عاطفی است.

 

نصیری بیان کرد: نهمین ایستگاه برای برگزاری طرح سپاس، شهرستان پاکدشت است که این طرح در کنار دیدارهای موردی که مسؤولان انجام می‌دهند، صورت می‌گیرد و با حضور همه مدیران در این شهرستان یک دیدار جامع انجام می‌شود.

وی افزود: مقرر شده است تا طرح سپاس در ۱۵ شهرستان استان تهران به‌طور متمرکز انجام شود و امروز هم میهمان نهمین شهرستان هستیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: خوشحالیم که امروز همه مدیران پای کار می‌آیند و با استفاده از تمام منابع مالی و انسانی و با نیت قربت در تحقق سخنان گرانبهای رهبر معظم انقلاب به ما کمک می‌کنند، امروز هم ۳۵ اکیپ ۱۰۰ دیدار را در شهرستان پاکدشت انجام خواهند داد.

نصیری ادامه داد: دانش‌آموزان قطعا باید بدانند که فرهنگ ایثار و شهادت برگرفته از امام حسین (ع) است؛ امنیت امروز ما مدیون مادرانی است که فرزندانی چنین مبارک همچون شهید فهمیده را در دامان پاک خود تربیت کردند.

وی اضافه کرد: شهید فهمیده‌ها در مقابل استکبار جهانی ایستادند؛ ارزش‌های کشور در وصیت‌نامه شهدا با دست مطهرشان به نگارش درآمده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران افزود: گفتار و کردار شهدا در وصیت‌نامه آنها تبلور پیدا کرده است؛ امام خمینی (ره) فرمودند ۵۰ سال عبادت کردید، لحظه‌ای نیز وصیت‌نامه شهیدی را بخوانید و به آن عمل کنید.

نصیری افزود: گفتمان انقلاب را می‌توان در وصیت‌نامه شهدا دید؛ ارزش‌ها و معیارهایی که شهدا برای ما به جا گذاشتند تا از بداخلاقی‌ها فاصله بگیریم و زندگی دینی و اسلامی سالم داشته باشیم.

وی گفت: دانش‌آموزان نیز باید روی اهداف و آرمان‌های شهدا تمرکز داشته باشند تا فردای جامعه در مسیر شهیدان حرکت کند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>