طرح کتاب گردی در گرمسار برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

طرح کتاب گردی در گرمسار برگزار شد

انتشار: چهارشنبه, ۸ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۴۸:۱۲ |
کد خبر: 19426 |
بازدید: 91 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکارورامین: امروز فرماندار گرمسار و جمعی از مسئولان فرهنگی شهرستان گرمسار با حضور در یکی از کتاب فروشی های شهر گرمسار درطرح کتابگردی مسئولان و مردم شرکت کردند .

به گزارش خبرنگار ما – داریوش طاهری؛ فرماندار گرمسار با حضور در یکی از کتاب فروشی های غیر دولتی شهر گرمسار و خرید یک کتاب با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی در طرح کتاب گردی که با هدف حمایت از جامعه کتابداران و کتاب فروشان شرکت کرد و دیگر مسئولان اجرایی شهرستان در این بازدید فرهنگی با رخید یک کتاب از نوع های مختلف این فرهنگ مهم جامعه را رواج دادند .

طاهری در ادامه خواستار حمایت از جامعه کتاب و کتاب خوانی در جامعه شد و گفت: نباید با رشد فناوری های جدید موضوع کتبا خوانی گم و معفول بماند چون این خطر بزرگ برای جامعه فرهنگی ایران اسلامی است .

فرماندار گرمسار شغل کتاب فروشی را مهم و تاثرگذار برشمردو افزود: علوم روز دنیا باید به مجموعه حوزه کتاب خوانی و کتاب فروشی اضافه شود تا جامعه هدف گم نشود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>