ارتباط روابط عمومی‌ها با اصحاب رسانه در قرچک ضعیف است | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

ارتباط روابط عمومی‌ها با اصحاب رسانه در قرچک ضعیف است

انتشار: سه شنبه, ۷ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۰۵:۳۸ |
کد خبر: 19411 |
بازدید: 58 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: ارتباط روابط عمومی‌ها با اصحاب رسانه در شهرستان قرچک ضعیف است.

به گزارش خبرنگار ما – مسعود مرسلپور در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان قرچک که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: روابط عمومی ها نقش بسزایی در سازمان و اداره خود ایفا می کنند که اطلاع رسانی و ارایه برنامه ها از اهم این موضوعات است.

مرسلپور گفت: روابط عمومی ها باید اقدامات اداره مربوطه را اطلاع رسانی کنند و جامعه هدف را از اقداماتی که در نهاد و اداره انجام می شود را اطلاع دهند.

وی افزود: روابط عمومی ها به عنوان دستان و چشمان یک اداره و یا سازمان محسوب می شوند که ارتباط بین دستگاه اجرایی و مردم را باید برعهده بگیرند.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان قرچک بیان داشت: بخش نارضایتی از مردم در دستگاههای اجرایی بر عهده روابط عمومی است که که در بخش اطلاع رسانی ضعیف عمل می کند و باید در این عرصه فعال باشند .

فرماندار قرچک اظهارداشت: روابط عمومی ها به‌عنوان تلفن گویا اداره و یا سازمان محسوب می شود که در شبانه روز باید پاسخگوی عملکرد سازمان خویش باشد و این پاسخگویی هنر خاصی را می طلبد که باید با  این فن آشنا باشند.

فرماندار قرچک افزود: ارتباط روابط عمومی ها با اصحاب رسانه در شهرستان قرچک ضعیف است، ارتباط خود را با خبرنگاران تقویت کرده و اخبار خود را در اختیار خبرنگاران قرار دهید تا عملکرد شما انتشار یابد.

مرسلپور بیان داشت: از فضای مجازی در جهت اطلاع رسانی خود استفاده شود و از این فرصت استفاده لازم و کافی را برده و نگذارید فضای مجازی به عنوان یک تهدید لحاظ شود و باید این فضای مجازی توسط مدیران روابط عمومی مدیریت شود و در جهت برنامه های تکمیلی خود به کار گرفته شود.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان قرچک بیان داشت: در سفر مسوولان نظام جمهوری اسلامی ایران به شهرستان اقدامات و ره آوردهای خوبی داشت که کمتراطلاع رسانی شد، نگذارید سفر مسوولان در شهرستان قرچک کم رنگ شود و هر روابط عمومی برنامه های کاری حوزه خود را انتشار دهد.

فرماندار قرچک تاکید کرد: نقد پذیر باشید و در مقابل نقدهایی که به سازمان و ادارات می شود، پاسخ منطقی دهید و نگذارید به جامعه در مقابل اخبار نادرست تشنج وارد شود. پس مردم را از اقدامات موجود در جامعه آگاه کنید تا قبل از اینکه نقد نابجایی از دستگاه شما شود.

گفتنی است شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان قرچک به ریاست مسعود مرسلپور فرماندار و با حضور حسین ابویسانی مدیر روابط عمومی فرمانداری و مدیران روابط عمومی ادارات در محل فرمانداری برگزار شد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>