اجتماع بسیجیان شهرستان ورامین برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

اجتماع بسیجیان شهرستان ورامین برگزار شد

انتشار: یکشنبه, ۵ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۵۳:۰۵ |
کد خبر: 19394 |
بازدید: 57 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: همزمان با هفته گرامیداشت بسیج، هزاران نفر از بسیجیان شهرستان ورامین با اجتماع در این شهرستان، اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه دفاع از ارزش های اسلامی را به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرنگار ما – در این مراسم که روز یکشنبه با حضور فرمانده حفاظت سپاه پاسداران برگزار شد ، بسیجیان شهرستان ورامین با پوشیدن لباس های متحدالشکل، آمادگی خود را برای دفاع از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقابله با تهدیدات دشمنان قسم خورده نظام به نمایش گذاشتند.

فرمانده حفاظت سپاه پاسداران در این مراسم گفت: حضور مردم در حماسه انقلاب اسلامی بسیجی وار بود که باعث شده امام راحل، این حرکت را به استقرار نظامی الهی در ایران منجر کند.

سردار علی نصیری افزود: امام راحل، با درایت و آینده نگری و علم به این که این انقلاب به حضور مردم نیاز دارد، بسیج مردمی را شکل دادند تا آینده نظام به واسطه حضور مردم تضمین شود.

وی اظهار کرد: تفکر بسیجی از قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت شأت می گیرد، تفکری که ریشه در فرهنگ عاشورا، نفی ستم و مقابله ظلم و ستم است و این همان عاملی است که باعث شده تا نظام الهی در تلاطم فتنه ها مسیر خود را پیش برده و هر روز مستحکم تر از قبل، به راه خود ادامه دهد.

وی بیان کرد: بسیج به فرد یا گروه خاصی اختصاص ندارد بلکه تفکری است که هر جا ورود پیدا کرد، تحولات اساسی و پیشرفت های چشمگیر را متوجه آن نمود که نمونه آن را در پیروزی های رزمندگان اسلام در جبهه های هشت سال دفاع مقدس ، مقابله با فتنه و رشد و توسعه اقتصاد کشور بر اساس سیاست های اقتصاد مقاومتی مشاهده کرد.

نصیری بیان کرد: تفکر بسیجی، هرجا که تکلیفی را احساس کرد وارد میدان شد و اثرگذاری خود را ثابت کرد که نمونه بارز آن پیروزی جبهه مقاومت بر گروه های تروریستی داعشی تکفیری است.

وی گفت: در جریان زلزله غرب کشور و استان کرمانشان نیز بسیجیان با احساس تکلیف وارد میدان شده و از نخستین لحظات بروز این حادثه، به امداد رسانی پرداختند.

فرمانده حفاظت سپاه پاسداران گفت: بسیجیان در عرصه های علمی نیز به دستاوردهای عظیمی دست یافته اند و امروز بسیاری بسیجیان توانسته اند قله های علمی کشور را فتح کنند.

۲۹ آبان تا ۵ آذر هفته بسیج نام دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>