بسیجیان نقطه اتکای انقلاب اسلامی ایران است | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

بسیجیان نقطه اتکای انقلاب اسلامی ایران است

انتشار: یکشنبه, ۵ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۵۲:۳۸ |
کد خبر: 19392 |
بازدید: 55 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکارورامین: امام جمعه گرمسار در جمع بسیجیان گرمساری گفت: بسیجیان با کار نامه پر افتخار خود بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران همیشه یک اهرم قوی و قابل اتکا برای انقلاب اسلامی ایران بوده است .

به گزارش خبرنگار ما – امروز به مناسبت ۵ آذرماه مراسم تجمع بزرگ بسیجیان گرمساری با عنوان شکوه مقاومت با حضور امام جمعه گرمسارو جمعی از مسئولان در محل مسجد جامع گرمسار برگزار شد .

در این همایش حجت الا اسلام سید علی رضاآرامی؛ امام جمعه گرمسار بابیان این مطلب افزود: دشمن از فرهنگ مقاومت و بسیجی هراس دارد و هر گاه که زمان ببیند به آرمان بسیج که شکل گرفته از تبعیت از ولایت فقیه و اسلام ناب محمدی (ص) هجوم می آورد اما هوشمندی بسیج توطئه ها را خنثی کرده است .

امام جمعه گرمسار در ادامه گفت: بسیج همیشه باعث افتخار کشور بوده است و این افتخار هیچ گاه از ذهن مردمی  بودن آرمان و هدف بسیج پاک نخواهد شد .

آرامی در ادامه اظهارداشت: توسعه و بسیج همیشه در کنار هم قرار گرفته اند و این دو رکن توانسته است کشور را از بحران های مختلف و به خصصو هجمه های گوناگون دشمن نجات دهد .

فرمانده سپاه ناحیه گرمسار: فرهنگ مقاومت و بسیج همیشه در مقابل ستمگران و زورگویان است

سرهنگ مجید ناظریه؛ فرمانده سپاه ناحیه گرمسار با اعلام این مطلب در اجتماع بزرگ بسیجیان افزود: دشمنان می خواهند با تضعیف جایگاه بسیج به اصل انقلاب اسلامی و محور مهم ولایت فقیه هجوم بیاورند .

فرمانده سپاه ناحیه گرمسار در ادامه افزود: این روز ها همین محور بسیج و مقاوت در کشورهای سوریه و عراق جبهه مقاومت در مقابل داعش که دست پروده کینه آمریکایی و اسرائیلی از میان برداشته است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>