همایش پاک زیستن در گرمسار | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

همایش پاک زیستن در گرمسار

انتشار: شنبه, ۴ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۳۷:۱۹ |
کد خبر: 19375 |
بازدید: 55 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکارورامین: دیروز همایش پاک زیستن با حضور جمعی از بهبهود یافتگان شهرستان های گرمسارو آرادان با حضور نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی ، فرمانداران گرمسارو آرادان در محل سالن ۳ هزار نفری شهید باهنر گرمسار برگزار شد .

به گزارش خبرنگار ما – در این همایش غلامرضا کاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اعتیاد یک بلای خانمان سوزو یک بحران اجتماعی در کشور و به خصوص کشورمان است افزود: نباید جایگاه این افراد در جامعه با توجه به مشکلات شان مورد هجوم قرار گیرد چون ممکن است نتیجه عکس را در جامعه دهد .

نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: جامعه باید ازبحران های فرهنگی و اجتماعی مصون باشد و در برنامه ریزی کلان خود باید برای این گونه رویداد های و جامعه های پر خطر برنامه بهبودی داشته باشیم و از این ایده ها در بهبهود کشور حمایت کنیم .

کاتب کشور ایران را یکی از طعمه های اصلی قاچاقچیان مواد مخدر به دلیل مرز زمینی با کشور هایی همچون افغانستان و پاکستان دانست و گفت: اگر همکاری بین المللی با جمهوری اسلامی ایران باشد این معضل در این منطقه از خاوریمانه حل خواهد شد و ایران اسلامی تمام تلاش خود برای ریشه کن نمودن این بلای خانمان سوز انجام داده است .

در ادامه این همایش داریوش طاهری فرماندار شهرستان گرمسارضمن تشکر  و قدر دانی از مسئولین برگزاری همایش و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر .نیروی های انتظامی. پلیس مبارزه با مواد مخدر به جهت تلاش در  ریشه کن نمودن این بلای خانمانسوز در جامعه اظهار داشت: آینده روشن این سرزمین با گسترش سلامت جامعه فراهم می شود؛ تلاش امروز، آرامش خاطر نسل فردا را به ارمغان خواهد آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>