نام قرچک در رشته والیبال جهانی شود | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

نام قرچک در رشته والیبال جهانی شود

انتشار: شنبه, ۴ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۳۷:۰۰ |
کد خبر: 19374 |
بازدید: 83 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: نام قرچک باید در رشته والیبال همچون سایر رشته‌های ورزشی ملی و جهانی شود.

به گزارش خبرنگار ما – مسعود مرسلپور در این خصوص اظهار داشت: شهرستان قرچک از نظر نیروی جوان و ورزشکار جزو بهترین شهرستان‌های استان تهران است که باید امکانات ورزشی مناسب برای این قشر جوان فراهم شود.

وی گفت: شهرستان قرچک در بحث ورزش قهرمانی در کشور حضور پرقدرتی داشته و اسم این شهرستان را به‌عنوان پایتخت فوتسال ایران به ثبت رسانده و وجود فعالیت تیم‌های خوبی مانند شهید منصوری و تیم مقاومت نشان از استعداد بالای قرچکی‌ها در رشته فوتسال است.

فرماندار شهرستان قرچک افزود: با حضور تیم والیبال کابینت ماهان در مسابقات والیبال، می‌توانیم نام قرچک را هم در رشته والیبال جهانی کنیم که کمی همت جوانان شهرستان را می‌طلبد.

مرسلپور گفت: حضور صنعت در کنار ورزش را به فال نیک می‌گیریم و این حرکت نوید روزهای خوب را در عرصه ورزش شهرستان را می‌دهد و با راه‌اندازی شهرک صنعتی، این موارد افزایش خواهد یافت.

داوودی، مدیرعامل تیم والیبال کابینت ماهان در خصوص تشکیل این تیم به فارس گفت: شهرستان قرچک در والیبال استعدادهای خیلی خوبی همچون فوتسال دارد که باید این جوانان ساماندهی و استعدادیابی می‌شوند که با مشورت و هم‌فکری تعدادی از دوستانم در قرچک تصمیم به تیم داری در رشته والیبال گرفتیم.

وی گفت: هدف اولیه ما در خصوص تیم‌داری در رشته والیبال آن هم در رده‌های سنی جوانان و نوجوان سرمایه‌گذاری روی داشته شهرستان و استعدادیابی آن‌هاست.

مدیرعامل تیم والیبال کابینت ماهان اظهار داشت: ما می‌توانیم با فعالیت خوب و گسترده به‌عنوان مرکز استعدادیابی در رشته والیبال در استان تهران باشیم که این امر همت و مساعدت مسؤولان را می‌طلبد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>