بازدید معاون فرماندار پردیس از شهرداری بومهن | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

بازدید معاون فرماندار پردیس از شهرداری بومهن

انتشار: شنبه, ۴ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۳۶:۰۲ |
کد خبر: 19371 |
بازدید: 62 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و به منظور شناسایی مشکلات و تنگناها، صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار پردیس به همراه حسین آرمودیان رئیس اداره بازرسی فرمانداری از شهرداری بومهن بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار ما – در این بازدید رئیس اداره اجتماعی و فرهنگی و کارشناسان اداره بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی فرمانداری نیز حاضر بودند و پس از بررسی روند انجام امور در واحدهای مختلف شهرداری، طی جلسه ای با حضور سرپرست شهرداری و اعضای شورای شهر، موارد موجود به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

نظافت شهری، جمع آوری و ساماندهی سگ های سرگردان، ساماندهی دستفروشان، زیباسازی، فضای سبز و مبلمان شهری، خارج سازی صنوف مزاحم از خیابان اصلی، جذب سرمایه گذار، ساماندهی ساخت و سازهای غیرمجاز، جلوگیری از انباشت زباله در زمین های فاقد حفاظ یا چهار دیواری، اقدامات باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری و لزوم رعایت اصول صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع از جمله مواردی بود که طی این بازدید و جلسه پس از آن مورد بررسی قرار گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>