رؤسای ادارات قرچک ریسک‌پذیری و وقت خدمتگزاری را افزایش دهند | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

رؤسای ادارات قرچک ریسک‌پذیری و وقت خدمتگزاری را افزایش دهند

انتشار: سه شنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۴۸:۰۴ |
کد خبر: 19332 |
بازدید: 62 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: رؤسای ادارات این شهرستان ریسک‌پذیری و وقت خدمتگزاری را افزایش دهند و خدمت صادقانه به مردم ارائه دهند.

به گزارش خبرنگار ما – امروز پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان قرچک در سال جدید به حضور دکتر علیجانی دبیر مجمع نمایندگان استان تهران، مسعود مرسلپور فرماندار، علیرضا جعفری، مصطفی زینت بخش و علیرضا رشیدیان معاونین فرماندار، حسین عباسی بخشدار، حجت الاسلام سینکایی دادستان، محسن شریف شهردار و دیگر روسای ادارات در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان قرچک در این جلسه اظهار داشت: پیروزی ملت سوریه و عراق را در برابر داعش به همه مدیران و مسؤولان و مردم ولایت‌مدار شهرستان قرچک تبریک عرض می‌کنم و افتخار می‌کنیم که این خبر توسط حاج قاسم سلیمانی سردار رشید انقلاب اسلامی به رهبر معظم انقلاب داده شد.

وی گفت: امروز از دو مدیر شهرستان تجلیل و دو مدیر نیز معارفه می‌شوند؛ رئیس اداره اطلاعات، و رئیس اداره تعزیرات انجام می‌شود.

وی گفت: رئیس اداره اطلاعات قبل همیشه و در همه حال به‌عنوان یک مشاور در کنار روسای ادارات شهرستان قرچک بود و به‌عنوان یک خدمتگزار واقعی به نظام در دو سال گذشته فعالیت می گرد.

وی در ادامه افزود: رئیس سابق اداره اطلاعات قرچک همیشه از اختلاف‌افکنی‌ها ادارات مبارزه می‌کرد و اهداف نظام که ادارات خدمات‌رسانی سالم را انجام می‌دادند.

فرماندار قرچک گفت: باید در ادامه روزهای باقی ماند از سال را با قدرت بیشتر قدم بردارند و باید مردم خدمات رواسابی ادارات را به‌خوبی احساس کنند.

وی گفت: باید در شهرستان خدمت صادقانه صورت گیرد چون مدیران و روسای ادارات به‌عنوان خدمتگزار مردم هستند و باید تکریم شهروندی و ارباب‌رجوع را به‌خوبی انجام دهند. وی تأکید کرد: قانون را برخلاف میل خود و خلاف نظر مردم تفسیر نکنید تا باعث اختلاف در میان مردم شود.

این مسؤول گفت: افتخارتان این باشد که مشکلات مردم را حل کنید و در خدمت‌رسانی به مردم مشکلات آن‌ها را در چهارچوب اداری حل کنید و از سنگ‌اندازی و تراشیدن موانع در کار مردم پرهیز کنید.

مرسلپور گفت: با نیت پاک مشکلات مردم را حل کنید باور کنید خدا هم مشکلات شما را حل خواهد کرد و دعای پاک مردم ایمان بیاورید و خدا را در نظر بگیرید و نگذارید مردم ناراحت از اداره شما خارج شود.

وی اذعان داشت: اتحاد ملت، دولت و نظام را در زلزله‌زدگان کرمانشاه دیدید، مردم از دولت سبقت گرفتند و مردم به اشخاص حقیقی و حقوقی هم اعتماد دارند چه برسد به دولت‌مردان نظام پس بیایید به این مردم خدمت کنید.

مرسلپور در پایان گفت: رؤسای ادارات قرچک ریسک‌پذیری و وقت خدمتگزاری را افزایش دهند و خدمت صادقانه به مردم ارائه دهند.

 قر-۱

در این جلسه آقایان رئیس اداره جدید اطلاعات شهرستان قرچک معرفی شد و از زحمات آقای تاجیک رئیس سابق اطلاعات نیز تجلیل شد.

در ادامه مراسم جعفری به‌عنوان رئیس اداره تعزیرات، علیرضا رشیدیان معاون فنی عمرانی فرمانداری، و فتاحی رئیس اداره تعاون روستایی به‌عنوان روسای جدید معرفی شده‌اند.

پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان قرچک با برنامه‌ریزی برای حضور استاندار تهران در این شهرستان، معارفه رئیس جدید اداره اطلاعات، معارفه رئیس جدید اداره تعزیرات شهرستان قرچک، گزارش عملکرد شهرک صنعتی قرچک و اقدامات صورت‌گرفته در این شهرک، ارائه گزارش مدیر جهاد کشاورزی شهرستان در خصوص احداث گلخانه‌ها و دامداری‌ها در شهرستان قرچک انجام می‌شود.

گفتنی است، در این جلسه مشکلات و معضلات اجتماعی نیز بررسی می‌شود.

(منبع خبر: gmail)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>