زیر ساخت های حوزه کتاب خوانی در گرمسار تقویت می شود | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

زیر ساخت های حوزه کتاب خوانی در گرمسار تقویت می شود

انتشار: سه شنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۴۷:۴۱ |
کد خبر: 19331 |
بازدید: 120 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکارورامین: فرماندار گرمساردر جمع فعالین حوزه کتاب و کتاب خوانی گفت: باید برای تقویت فرهنگ کتاب و کتاب خوانی با توجه به رشد فناوری ها زیر ساخت ها در این حوزه در شهرستان گرمسار تقویت شود تا نیازهای مخاطبان برآورده شود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از گرمسارآنلاین –  داریوش طاهری ؛ فرماندار گرمسار در حاشیه  نشست با فعالین حوزه کتاب و کتاب خوانی در گفتگو با خبرنگار ما افزود: نباید رشد فناوریو فضای مجازی فضای کتاب و کتاب خوانی را نادیده گرفت و نگاه به این حوزه مهم و تاثیرگذار مهم تر است چون جامعه نیازمند به این فرهنگ است .

فرماندار گرمسار اظهارداشت: برای اشاعه فرهنگ مطالعه در وهله نخست باید زیر ساخت های لازم فراهم باشد که با توجه به نبود کتابخانه باکیفیت در سطح شهرستان راه اندازی کتابخانه بزرگ و در خور باید در دستور کار مسئولان فرهنگی استان قرار گیرد.

طاهری کتاب را به عنوان بهترین رابط میان گذشته و حال، و تنها مونس انسان های اندیشمند دانست و افزود: گرمسار از ظرفیت‌های مطلوبی در حوزه فرهنگی برخوردار است که باید نسبت به ارتقا سطح آن‌ها گامی مؤثر و عملیاتی برداشته شود.

وی  با بیان اینکه اشاعه فرهنگ مطالعه باید در دستور کار همه نهادها قرار گیرد، تصریح کرد: در فرمانداری ایستگاه کتاب دایر شد که با توجه به اقبال عمومی باید دستگاه های اجرایی نیز از ظرفیت موجود برای ترویج فرهنگ کتابخوانی استفاده کنند و این ایستگاه های کتاب در همه ادارات دایر شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>