هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه برگزار شد

انتشار: سه شنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۴۲:۳۰ |
کد خبر: 19328 |
بازدید: 94 views |
بدون دیدگاه


فیروز۱

فیروزکوه – ابتکارورامین: هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه با حضور فرماندار تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه – هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه به ریاست نورالله طاهری فرماندار شهرستان و با حضور اعضای شورا در اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه تشکیل شد.

ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان در ابتدای جلسه با ارائه گزارشی یک ماهه در خصوص فعالیت های انجام شده در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان به چالش های رو به روی آموزش و پرورش اشاره کرد، وی با پرداختن به دستور جلسه، نکاتی را در خصوص مشکلات و معضلات آموزش و پرورش بیان کرد.

در ادامه نورالله طاهری فرماندار شهرستان فیروزکوه ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تسلیت به هموطنان غرب کشور پیرامون زلزله ی کرمانشاه، اذعان داشت: مسئولین شهرستان با دلسوزی و فداکاری با دست خالی کار میکنند، که قطعاً این تلاش مضاعف نتیجه خواهد داد.

 فیروز

وی با اشاره به مصوبات ادامه داد: فضاهای آموزشی که مورد استفاده نیستند، تعیین تکلیف شوند و در کمیته برنامه ریزی تصمیماتی برای مدارس گرفته شد و مدرسه دشت ناصر در دست پیگیری است و لیست مدارس باید ارائه شود تا مدارس به منطقه واگذار شود.

طاهری با تأکید بر اهمیت آموزش و پرورش افزود: حتی اگر در کشور برای هیچ زمینه ای بودجه وجود نداشته باشد، نباید برای آموزش و پرورش کمبودی مشاهده شود و لازم است که در راستای ارتقا کیفیت آموزش و پرورش در شهرستان همه مصوبات جلسه در دستور کار قرار بگیرد و تا رسیدن به نتیجه مطلوب رها نشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>