برگزاری جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان پردیس | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

برگزاری جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان پردیس

انتشار: سه شنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۴۱:۳۲ |
کد خبر: 19327 |
بازدید: 90 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان پردیس به ریاست صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار و در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس – معاون فرماندار پردیس در این جلسه بر عزم جدی مسئولان برای مبارزه با قاچاق کالا تاکید کرد و گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری، برای مبارزه با کالای قاچاق که صدمات جبران ناپذیری به چرخه اقتصاد می زند عزم جدی به وجود آمده و اقدامات موثری انجام شده است.

بنیادی در ادامه ضمن ارائه آمار کشفیات سال گذشته و ۶ ماهه ابتدایی امسال، روند کشفیات کالای قاچاق در شهرستان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: فرهنگ سازی در این زمینه حتی بیشتر از کشف کالای قاچاق ارزش و اهمیت دارد.

در ادامه جلسه نماینده اداره صنعت و معدن و تجارت و نمایندگان نیروی انتظامی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان به ارائه گزارش ۶ ماهه اخیر فعالیت های خود پرداختند و در پایان حاضرین بر حرکت بر اساس برنامه هدفمند، پایش مستمر انبار ها و انبارک ها، اجرای اقدامات فرهنگی و ارتقای سطح آگاهی اقشار مختلف مردم به منظور پیشگیری از مصرف کالای قاجاق و تقویت گشت مشترک مبارزه با قاچاق کالا تاکید کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>