همه ادارات قرچک ملزم به رعایت حقوق روشندلان هستند | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

همه ادارات قرچک ملزم به رعایت حقوق روشندلان هستند

انتشار: سه شنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۱۴:۰۵ |
کد خبر: 19261 |
بازدید: 113 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: همه ادارات قرچک ملزم به رعایت حقوق روشندلان هستند.

به گزارش خبرنگار ما – جلسه بررسی مشکلات نابینایان شهرستان قرچک به ریاست مسعود مرسلپور فرماندار و با حضور علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، برخی مدیران ادارات و نمایندگان روشندلان شهرستان در سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان قرچک در این جلسه اظهار داشت: به رسمیت شناختن افراد نابینا به عنوان اعضای مفید و مؤثر جامعه و لزوم دستگیری از آنان در فرهنگ دینی و ملی ما اهمیت بسزایی دارد.

وی افزود: در جامعه مشاهده می شود افراد روشندل به توفیقاتی دست یافته اند که بسیاری از انسانها با سلامت جسمی کامل از رسیدن به این توفیقات بی بهره مانده اند.

 قر

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک همه ادارات را ملزم به رعایت حقوق همه اقشار جامعه بخصوص روشندلان کرد و در نهایت برای رسیدگی به مشکلات این قشر از جمله موضوع اشتغال، ورزش، مناسب سازی معابر شهری، مسکن و … قول مساعد داد.

 قر۳۴

در ادامه این نشست صمیمی نیز چند تن از روشندلان به نمایندگی از سایرین به بیان مشکلات خود در زمینه اشتغال، استفاده از مراکز فرهنگی، ورزشی و تفریحی و لزوم تسهیل در مناسب سازی معابر شهری اشاره کردند.

 قر۱

در پایان نیز هر یک از دستگاههای شهرستان برای رسیدگی به مشکلات نابینایان اعلام آمادگی کردند.

(منبع خبر: gmail)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>