اوج همدلی کرمانشاهی مردم گرمسار | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

اوج همدلی کرمانشاهی مردم گرمسار

انتشار: سه شنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۱۳:۲۸ |
کد خبر: 19260 |
بازدید: 117 views |
بدون دیدگاه


گرمسار

گرمسار – ابتکارورامین: مردم گرمسار به خاطر همدردی با مردم زلزله دیده استان کرمانشاه با انواع فعالیت های میدانی از قبیل اهدای خون و ایجاد کمپین های همدردی در فضای مجازیو اعلام شماره حساب های مجاز در هلال احمر شهرستان در اخبارو فضای مجازی این همدردی و اوج نوع دوستی خود را به اثبات رساندند

به گزارش خبرنگار ما به نقل از گرمسارآنلاین –  امروز از دقایق اولیه بازگشایی مرکز انتقال خون گرمسار در میدان بسیج این شهر مردم با انواع گروه های خونی مختلف از قبیلo منفی،ABمثبت و منفی و دیگر گروه های خونی با حضور در مرکز انتقال خون نسبت به اهدای خون خود با هدف همدردی با مردم زلزله دیده کرمانشاه و اهدای خون به صمدومان این واقعه دردناک را تسلی قلبشان نمودند.

حضور مردم گرمسار به حدی بود که بعضی ساعات فعالیت مرکز انتقال خون گرمسار به دلیل اوج جمعیت با سرعت فراوانی انجام می شد و برخی از مردم نیز ساعات دیگر روز جاری برای خون دادن انتخاب کنند.

 وقتی که با مردم این شهرستان کویری  صحبت یم کردیم از همدلی با مردم آسیب دیده و داغ دیده کرماشناه به ما می گفتند و پیام اصلی شان به این مردم  غرب کشور این بود که تنها نیستند و ان  در کنارشان  هستند و خواهند بود .

 برخی مردم  این شهرستان نیز با مراجعه به مراکز  هلال احمر  آمادگی خود برای اعزام و اهدای کمک های مالی و غیر نقدی خود برای کمک به مردم زلزله  زده کرمانشاه و دیگر شهرهای غرب کشور اعلام کردند .

 با  رخ دادن این حادثه بزرگ  گروه ها و کانال های معروف و فعال فضای مجازی شهرستان گرمسار با ایجاد کمپین ها و مطالب و انتشار اخبار  این زلزله در غرب کشور سعی داشتند که ارادت خود را به مردم کشورشان در  استان کرمانشاه نشان دهند .

 به راستی این ارادت و همدلی  در هیچ جا از دنیا  به یان بزرگی دیده نمی شود، نه تنها گرمسار بلکه کل مردم و ملت ایران اسلامی   در  قلبشان  همدلی و کمک به مردم کشورشان  یا دیگر نقاط کشور حک و ثبت شده است و تنها باید آفرین گفت به این همه غیرت ایرانی و اسلامی .

 حال با این مردمان همیشه هوشیار و همیشه در صحنه این بار نوبت مسئولان  است که با رسیدگی  به موقع به مردم آسیب دیده زلزله غرب کشور  و به خصوص استان کرمانشاه نشان دهند که  اوج همدلی وغیرت  با رسیدگی به موقع آنها و  رسیدگی به مصدومان تسلا خوبی  برای مردم  زلزله دیده باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>